Отзывы об интернет провайдере Воля (Dilines)

александр

на початку був дуже задоволений роботю,а тепер через 6 місяців-не дуже,сильно падає швидкість,комп тупить на неті(щоб такий комп тупив-це нереально,але вони добились цього)таке враження що у них на з"єднання йде педальний привід,була заявлена швидкість у договорі 12 м/с,а насправді деколи 50-100кб/с,в мене мобільний модем деколи краще працював!

александр , 14.07.2011 в 13:23

Норм. Провайдер.

Я користуюсь ділайнсом свише 3-ох років, за час мого користування, нет працював, нормально, навіть були випадки що швидкість скачки була більшою, ніж вказана в договорі з оператором. Якщо нету небуло, це лише суто по тех. причинам, обривка кабеля або горів свіч чм конектори... Починав я з швидкості 512 кб/с.- 75 грн. Станом на 21.03.2011р. в мене зараз 40 мб/с. канал за 95 грн./міс. На мою думку ціна=якості й швидкості, правда + доплата за реальну ір, но то уже як кажуть "вибади" й без цього можна обійтись... І на останок скажу так: Можна говори багато як + так і -, но це все єрунда, поки юзер сам невипробує даного провайдера, тоді буде знати хто прав а хто ні...

Р. S. Пропоную вказувати тут, більші вимоги, при залишенні коментарів, щоб людина яка лишила коментар будь-якого змісту, змогла "відповісти" за свої слова, і якщо вона є дійсним користувачем даного провайдера, це міняє ситуацію, но якщо вона не є користувачем, то про що тут уже говорити можна дальше...

Володимир , 22.03.2011 в 00:24

Та шо ти гониш!

Підключений вже третій рік...нет вибиває тільки при техроботах, або прри проблемах на сервері які дуже рідко бувають....як підключився то мав 256 Кбит/с за 50 грн...тепер почали збільшувати не зважаючи на те що збільшується кількість користувачів...зараз шв 4 Мбит/с за 50 грн....цеж опше халява....ОГО хоче 100 грн за 1 Мбит/с...такшо робіть свої висновки....я цей не коректний відзив що Dilines фуфло...швидше всього давай користувач Бітернету!

Аноним , 11.01.2011 в 13:24

Підключений давно. Швидкість завжди стабільна. Тех. підтримка завжди на висоті.

Є тільки проблеми при грозі в літні місяці.

Аноним , 21.11.2010 в 20:31

провайдер г...

швидкість в них вимірюється ( від 0 до 5 ) максимальної немає ніколи тільки чуть више нуля...а платиш за МАХ... нет пропадає на раз-два і в них це нормально... а їхні хакерні-задроти опше поняття немають, дзвониш до них і ше сам пояснюєш шо треба зробити і на який гудзик тиснути...) сиджу в них тому що немає інакшого в цьму районі,тай свої манси...а вони не чихлять. короче порвайдер фуфло,а ці шо пишуть позитив це напевне і козачки їхні...а хто ними користується і має поняття то часто до них телефонує і матюкає,тай шо говорити вини бояться більше тел. номерів мати (мають один галімий) люди за...ть)

beton , 03.11.2010 в 22:06

Dilines

Провайдер просто супер!

Були спочатку проблеми при підключенні, але то були суто технічні проблеми (свіч пригорів, а міняли 3 рази конвертора, які потім теж гаки дали)

Тому сапорту 5/10, все решта просто супер! пінг до сервера 1 мс

Ваня , 17.09.2010 в 21:12

Здравствуйте,хочу сказать,что всё выше сказанное(не очень приятное)это слова людей которые не знают с чем сравнивать, а самое главное то что DILINES за один год моего пользования интернетом нечем не огорчил.

Vadim , 06.09.2010 в 16:08

Провайдер нормальний тільки провайдер не виділяє реальний IP зразу,а за нього треба ще платити окремо.

Назар , 16.07.2010 в 20:19

Все з ним ок

Також подобається їхній сервіс, не маю претензій.Хоч швидкість в мене і не дуже, але я сам її обрав :D

І вона відповідає цінам, рекомендую Ділайнес.

Аноним , 09.05.2010 в 20:58

Та нормальний провайдер не кращий не гірший мені подобається місяць назад був на ОГО така сама ситуація бувають глюки буває падає швидкість та все буває і в кожного провайдера таке буває - техніка має таку властивість ЛОМАТИСЯ віднесіться з розумінням

в піплнета взагалі безлімітний пакет майже 600 грн кажуть що швидкість до 3.1 Мб а реально 1.5 максимум може 2 з копійками при хорошому зв'язку так шо всьо ок з ділінесом не будьте занудами

Mariman , 01.05.2010 в 17:28