Отзывы об интернет провайдере Лініяком

Нормальний провайдер. Хоча дивлячись по відгуках, складається враження, що все залежить від району.

Швидкість, принаймні, близька до заявленої. Збої бували, але скорше як виключення, ніж правило. Техпідтримка працює. Єдиний мінус - в деяких районах не змогли натиснути на ЖЕКі, котрі вважають, що прокладання кабелю та розміщення свіча на даху псує покрівлю. Через це оперативний доступ до обладнання часто буває ускладнений.

doberman , 25.10.2010 в 23:11

нет просто супер

у мене був провайдер укертелеком скорість була фуу вибивало часто а тепер мій інирнет поміняв провайдер на Лініякум все просто супер скорість більша в раз, не вибивае вопщому супер

Федя , 17.07.2010 в 16:17

Лініяком

Хренятень якась а не інтернет, постійно вибиває, швидкість нестабільна, короче кращого ОГО небачу покишо.

Іван , 27.06.2010 в 14:54

Супер

Швидкість чітка, проблеми вирішуються оперативно. Служба підтримки працює супер. Коротше кажучи стабільний інтернет.

Аноним , 15.06.2010 в 15:55

Вічні проблеми зі швидкістю, зєднанням, вибиває нет. Плачу за 2 Мбит\с, а отримаю в кращому випадку 1Мб\с. Ціна невідповідає якості.

Ігор , 15.05.2010 в 13:28

Найгірший нет! Таких жлобів ніде немає!

Тарифи скидують тільки через місяць після конкурентів, і то дорожчі виходять.

Якби не локальний трекер то взагліні ніяких плюсів!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Аноним , 06.05.2010 в 18:45

Повний відстій. Постійно глючить, пропадає ввечері інтернет. Неможу підключитися, треба десь 30 раз робити підключення. Вибиває підчас ігор.

Аноним , 28.03.2010 в 11:30

Не має ніяких акцій І дуже високі тарифи

Лише служба підтримки працює нормально, усувають неполадки оперативно. Але в деяких районах міста помтійно щось ламається із за старої мережі

Аноним , 27.03.2010 в 10:00

Самый лучший оператор во Львове

Перешел больше года назад с Airbites на Liniacom.Очень доволен.Скорость соблюдаеться четко.В тех.поддержке постоянно дежурят люди.В общем я доволен.Постоянно понижается цена на пакет.Правда узнавать об этом нужно самому.Ну так никто не идеален.В общем после Airbites"a что называется почуствовал разницу.

Дима , 17.03.2010 в 22:52

провайдер то что надо

лутший провайдер со всех, стабильный инет, норм цены и тех поддержка)Liniacom The Best

Андрей , 17.11.2009 в 14:25