Отзыв #103748 об интернет провайдерe discavery

discavery
Гидота

Не маю притензій до рядового персоналу але робота і політика верхівки - вкрай не порядна і огидна в усіх аспектах, відчувається що клієнт для них абсолютно нічого вартий ні як клієнт ні як людина, а хіба лише як гаманець, але схоже і гроші клієнта їх мало цікавлять, мабудь їх в них і так забагато що не мають куди подіти (читайте далі).
1. При підключені пообіцяли ДВА місяці БЕЗКОШТОВНОГО інтернету згідно акції. Але оскільки підключався в останній день місяця - то пізніше зязувалось що цей ОДИН останній день місяця і став ОДНИМ БЕЗКОШТОВНИМ МІСЯЦЕМ. При цьому ніхто не попередив про їх умови і політику нарахування оплати, з яких би виплило що варто підключитись всього лиш днем пізніше щоб зекономити 140грн. Відповідь на мою скаргу в їх контактний центр - "пишіть заяву керівництву, буде розглянута, але нічого не обіцяєм"
2. Перші 2-3 місяця регулярно раз в кілька днів відключався інтернет і включався лише після мого звінка в техпідтримку, в якій пояснювали що це спрацьовує їх система безпеки на те що в мене вірус який засмічує мережу. На моє прохання прийти до мене до дому щоб особисто просканувати мій компютер і переконатись в його чистоті - відповіли - "ми такого не робим, нашій системі безпеки і так видніше, пишіть заяву керівництву, буде роглянуто але нічого не обіцяєм". Після моєї погрози що якщо напишу заяву, то відразу на розірвання угоди і повернення 1500грн за підключення і обладнання (в котетджному містечку Патріот, що на Довженка 27в обходиться саме стільки) - проблема зникла.
3. Останні кілька місяців став пропадати інтернет як мінімум раз в тиждень на кілька годин, а останній місяць було що і через день. Пояснення техпідтримки - пропадання світла в новобудові де їх техмайданчик, мовляв там весь час проводяться електромонтажні роботи. При цьому весь час в одній і ті ж новобудові. Після моїх погроз аналогічних 2 - на диво проблема зникла.
4. Взагалі захопили і монополізували вищезгадане котеджне містечко, не пустивши сюди жодного іншого дротяного провайдера. Таким чином дозваляють собі безчинствувати як з цінами за підключення так і з ставленням до надійності роботи інтернету і взагалі до клієнтів.

Тому тим в кого є вибір між кількома провайдерами - раджу перед підключенням до ДІСКАВЕРІ - як мінімум уточнити з ними, чи можна буде розірвати угоду з поверненням всіх коштів за підключення, обладнання і передоплату за місяць, в разі якщо їх робота вас не задовільнить.