Отзывы об интернет провайдере Kyivstar GSM

Kyivstar GSM
Домашний интернет киевстар(тариф "Все вместе")

Скорость приемлемая НО постоянные микропросадки весьма раздражают. Соотношение цена качество удовлетворительное.

НЕТ ИНТЕРНЕТА

Скажем так, стали отвратительной конторкой, на выходных сорость, никакая порядка 16 мб, а сегодня уже часа 4, пик входящей 0,22мб упырям не дозвонится, решил пойти по другому типо подключится, и о чудо мне ответил оператор, которая заявила что меня даже и не видят. последний месяц пользуюсь и на другого переключусь. понимаю что бывают проблемы, но это капец, причем уже месяца два

02.03.2021 в 12:44
Діалект Львів

Як правило не залишаю негативні відгуки, але на цей раз вже накипіло.

Живу в орендованій квартирі, де вже був підключений інтернет провайдер Діалект.

Плачу 155 грн за телебачення і 100 грн за інтернет, також окремо оплачую виділенe IP адресу 35 грн. Відключити телебачення не можна — така цінова політика у цій «прекрасною» компанії. Разом самий мінімальний пакет 10Мбит з виділеним IP обходиться в 290 грн.

Отже, що ж я отримую за 290 грн:
— Регулярні подвисания (збільшення пінгу) або зовсім втрата пакетів даних на стороні їх маршрутизатора або після нього.
— Служба підтримки яка працює виключно до 18:00, а у вихідні дні іноді не бере трубку.
— Тупо не працюючий інтернет більше 1 доби. На скарги, відповідають перевантажити роутер.
— Регулярні подвисания під час відео або аудіо зв’язку.

Остання ситуація викликала бажання залишити відгук. Дзвоню о 17:55 в службу підтримки, кажу що немає інтернету. Відповідають, що зараз перезавантажать на своєму боці обладнання, і щоб я через 5 хвилин перевірив, мовляв, якщо не буде і далі інтернету, то оформлять заявку на майстра. Перевіряю через 5 хвилин — інтернету так і немає. Дзвоню їм, а трубку вже ніхто не бере. Мабуть вже 18:01 і робочий день закінчився!!!

Дзвоню на наступний день. Називаю свою адресу, а від туди незадоволений голос: «Інтернет повинен бути, перевірте ще раз». Перевіряю, дійсно інтернет є. Але вже через пів години знову пропадає. Додзвониться не можу. В результаті від моменту як мені запропонували оформити заявку на майстра пройшло 24 години. Інтернетом за цей час я користувався тільки пів години. Майстра очікувати не доводиться.

Працюю з дому, завтра понеділок, походу працювати доведеться йти в коворкінг або платити операторові телефонного зв’язку за послугу роздачі інтернету.

У мене складається враження, що ні працівники ні керівництво компанії взагалі ніяк не вмотивовані щоб у користувачів не було перебоїв з постачанням послуги.

Також відносяться до користувачів як до ідіотів. Приїжджає майстер, каже що у мене проблеми з маршрутизатором, потрібно купувати більш новий, в ньому проблема. Потім йде на горище, щось там робить і протягом пари тижнів проблем немає. І так кожен раз. Питання, ну якщо ви знаєте як усунути проблему, і знаєте що вона періодично виникає, ну не включайте окуня, працюйте над обладнанням. Якщо обладнання потребує ручного перезапуску, Перезапускайте. Накипіло.

Загалом якщо є можливість вибирати, то ні в якому разі не Діалект. Побережіть нерви.

Максим
28.02.2021 в 19:20
г. Львов
Kyivstar GSM
Худший оператор интернета, как мобильного, так и проводного домашнего

худший провайдер на земле, через укртелеком через телефонную линию, скоростя больше чем у киевстара через оптоволокно, пинг выше 150, худшее чем я только пользовался, потраченных денег и нервов не стоит совершенно, проклинаю всю компанию киевстар с её мобильной связью и интернетом

Kyivstar GSM
тест скорости домашний интернет киевстар

Цены ростут, каждый раз обещают то 50 мб/с, потом 100 мб/с, а скорость стоит на месте. А на деле не дотягивает и до 15 мб/с. Что делать, менять провайдера? Другого выхода не вижу.

Kyivstar GSM

Самый стабильный оператор в Украине. Как домашний интернет, так и мобильный.
Днём одинаковая скорость с Водафоном, а ночью скорость водафон чуть получше, но пинг у Киевстар значительно меньше и цены дешевле!

Alex
30.12.2020 в 18:34
замануха

каждые пол года повышение на 30%
начал пользоваться в конце 2018 так как было все включено — и телефон и интернет вместе за 100грн. в 2019 уже платил 140. в 2021 буду платить 200.
с таким темпом в 2022 буду платить 300!
ИДИТЕ НА…

Cандро
23.12.2020 в 16:41
г. Житомир
Алексей

нет выбора пакетов с меньшей скоростью, а главное стоимостью ведь не всем нужен пакет со скоростью 100 и ценою 200 гривен домашний интернет киевстар

Альбіон-мій інтернет провайдер

Хочу поділитись досвідом користування домашнім інтернетом від провайдера Альбіон. Підключились пів року назад. Після мого старого провайдера цей набагато кращий, швидкість вища не тільки на загрузку, а й на вигрузку! Тобто порівняно з попереднім провайдером, цей дає ту швидкість, за яку я оплачую. Пару місяців назад були втрати пакетів (свій роутер новий, з хороших), після декількох звернень, пообіцяли що проведуть модернізацію і дійсно, за тиждень все нормалізувалось. Поки що стабільно. Надіюсь на отримання гарної послуги і надалі. Дякую за послугу. Технічна підтримка завжди онлайн. Можу рекомендувати.

Roma
16.12.2020 в 09:30
Плохой провайдер

Пользуюсь услугами ситв давно. До недавнего времени вроде все было нормально. Интернет стабильный и никаких вопросов по поддержке. Сейчас же полное дно. Ребята ситв, вы проводите технические работы не предупреждая об этом абонентов! Есть люди работающие на дому. Почему вы отключаете интеренет? Только выходные начинаются и с вечера инета нет. Так же и нет никакой поддержки, по телефону дозвониться не реально, и доступ к личному кабинету да и вообще доступ на сайт ситв закрыт:) Что за дела? Еще у них такая штука есть как долг за ктв. Я заключал договор на пакет услуг в который входит ктв и интернет, и за который я платил каждый месяц. С какого-то перепугу стала появляться задолженность за ктв. Как это вообще?:) Каждый месяц мы платим 145 грн, в итоге в появляется долг в квитанции 24 грн. Вобщем не рекомендую эту компанию. Как мне обьяснили в поддержке это из-за долга по ктв, так как по неуплате интернет отключился, а кабельное еще работает, вот на него и начисляется долг.:) Последний раз заплатил долг плюс проплатил на месяц по услуге. В итоге в квитанции все равно появился долг 24 грн. Придется менять провайдера.

Виктор
06.12.2020 в 08:16