Отзыв #191040 об интернет провайдерe Интертелеком

інтернет коли дуже треба а іншого нема

+ все легко запрацювало
+ без контракту
+ карту можна переставляти з модема в планшет

- швидкісь залежить від сигналу і навантаження на лінію (upload низенький навіть при нормальних погодних умовах)
- шаманство з VPN підключенням (нижче описано деталі)
- ціна кусається що на модеми а що на тарифи
- онлайн консультація не дуже - іноді оператор просто відвалюється кудись а з новим не зєднує - таке враження що злякався питання і сховався

модем huawei ec306-2 і картка турбо від IT
сьогодні тестував в Чернівцях (Формаркет і Турист)
макс швидкість 5-6,5 Mbps download та 1,5-2 Mbps upload (формаркет)
2 км в від формаркету (біля туриста) вже швидкість 2 download і 0,8 upload
швидкість звичайно залежить від навантаження на вишку та дальності від неї (хоча з антеною кажуть має бути 7 мбіт реальної швидкості але про 14мбіт навіть і не мрійте навіть якщо обіцяють)

тільки один нюанс про який не пише провайдер - підключившись через модем до IT ви не можете приєднатись до VPN мережі так як провайдер вже встановлює свій VPN і при підключенні другого VPN інтернет сторінка не завантажується хоча звязок тримає. в СЦ розвели руками і сказали що будуть піднімати це питання і передзвонять а в онлайн консультації відфутболили в культурній формі і сказали рішайте проблему самі (однозначно приєміше спілкуватись в СЦ аніж з онлайн консультантом)
цікаво якшо би була платна тех підтримка - що би тоді відповів оператор

поки що знайшов обхід проблемі з VPN - спочатку підключити свій VPN (потребує наявність якогось іншого інтернету не IT) тоді підєднуватись до intertelekom і відєднуватись від попереднього звязку - тоді все працює - недолік звідки взяти той не IT інтернет для першого звязку )) думаю проблему можна вирішити змінивши приорітет VPN - підключати IT як ppp1 а свій VPN підключати як ppp0 (тоді ваш VPN ppp0 буде мати перевагу над IT VPN зберігаючи доступ до інтернет та маючи підключення до свого VPN)

єдине що не сподобалось то це те що тех підтримка не кваліфікована достатньо щоб допомогти клієнтам в індивідуальних ситуаціях - могли б сказати "дайте 100 грн умовно і ми вирішемо це питання для вас" а не так "вирішуйте нестандартні проблеми самі - ми нічого не наєм - в нас все працює ми вам продали товар і підключили - а решта ваші проблеми"

29.05.2015 в 11:06
г. Черновцы

Добрый день, Александр!
Спасибо за Ваш отзыв.
В случае возникновения каких-либо ситуаций, для их решения, пожалуйста, обращайтесь на наш эл.адрес 3g@it.od.ua.