Отзыв #200527 об интернет провайдерe Укртелеком

Укртелеком
слідкуйте за тарифами!

Підключила інтернет в 2013 р. Обрала тоді пакет "Стандарт" за 90 грн. З часом помітила, що оплата зросла. За два роки перший раз зателефонувала оператору. Питаю який пакет підключала.. Він каже: "10 мбіт за 90 грн.. але потім тариф виріс, абонплата стала 99 грн, але ми безкоштовно підвищили швидкість до максимальної, до 20 мбіт"
я кажу йому: "які ще 20 мбіт?? я на спідтесті провіряю, в мене 10!" а він такий: "бо пропускна спроможність по вашій ліній - 12 мбіт." а я кажу:"то якого милого я плачу за 20 мбіт, які фізично мати не можу????" а він такий: "зрозумійте, це ті самі 10, просто ми безкоштовно вам збільшили швидкість". Я подивилась тарифи на сайті: 10 Мбіт - 69 грн, 20 Мбіт - 79 грн. То з якого перепугу я за 20 (яких навіть не маю по вині Укртелекому) - плачу 100 грн???? а мені відповіли, що в мене старий пакет, якого вже нема..
я вже чуть не розсміялась там... кажу - "ну то поміняйте мені на новий пакет, за 79 грн за 20 мбіт!" а він каже: " я не можу поміняти, бо технічна можливість в вас 12 мбіт. оберіть пакет в особистому кабінеті".
я вже взагалі вибісилась.. кажу: "як за 100 грн 20 Мбіт - то то можна, а як за 79 - то нема технічної можливості???? я не маю часу міняти всякі пакети в ваших особистих кабінетах, міняйте мені вже!!!". і він такий: "добре, я оформлю заявку на сервісну підтримку, шоб збільшили пропускну здатність вашої лінії і одразу ж після цього поміняється ваш пакет".
я кажу: "заявка на таку штуку платна? до мене будуть приходити якісь майстри?? скільки часу чекати???"
і він такий: "ні, безкоштовна звісно, майстрів не буде, це все відбувається дистанційно, виконання заявки до 48 год".
я перепитую: "тобто через дві доби швидкість мого інтернету буде в 2 рази вища, а платитиму я на 20 грн дешевше??".
він такий: "саме так".
Отак би зразу!!! Через два дня провірю. не буде швидкості - дзвонитиму знов!
Серед плюсів - стабільність доступу. Користуюсь по вай-фаю, інколи заглючить, перегружу модем і все добре. А в загальному скарг на повну відсутність послуги немає.

16.09.2015 в 00:06
г. Львов