Отзыв #201532 об интернет провайдерe Everest Broadcasting Company Ltd

Everest Broadcasting Company Ltd
Дивні махінації компанії чи новий спосіб заробітку?

Користуюсь послугами даного провайдера уже 4 роки.
До останнього випадку особливих питань не виникало. Здивувала раптове підняття ціни, але списала на кризу.
А от коли, раптом, у мене закінчився весь трафік за 10 днів і на всі спроби вияснити як це могло трапитись була одна відповідь: "Ви його потратили, це не наші питання, хочете користуватись - платіть понадліміт...". Потратити таку кількість я не могла, оскільки давно працюю в інтернеті і гарно розуміюсь які об*єми проходять через мій компьютер. Останнє чого я змогла добитись:"якби у Вас була програмка фіксування трафіку то Ви б надали нам двні, а ми в свою чергу проаналізували б." Як на диво така программка у мене стояла і з даними я відправилась в головний офіс, де мене поставили до відома, що дані з моєї программи не є для них показниками. У них абсолютно прозора і ідеальна программа, то ж відвідини видались марними. Складається таке враження, що чесно оплаченого трафіку в період кризи стало недостатньо і фірма вирішила "підзаробляти" понадлімітом? Адже щось доказати - виходить я не взмозі, адже будь які пдані дані будуть розцінюватись як не на стільки прозорі як дані іхньої программи. Залишившись на обслугогуванні у даного провайдера я просто ризикую тим, що тепер мені доведеть постійно оплачувати понадліміт, коли на фірмі не буде вистачати на зарплатню працівникам. Цікавить чи з кимось ще траплялось щось подібне. Думаю, що я не одна кого вирішили "розвести" на додаткову суму.

28.09.2015 в 15:11
г. Винница