Отзыв #219642 об интернет провайдерe Интертелеком

Задоволений Домашнім Wi-Fi

Роки 3 тому користувався я безпровідним інтернетом від Інтертелекому і горя не знав. Але потім все більше абонентів почало підключатися, вишка стала завантаженою і швидкість почала знижуватися. Їхні інженери щось ремонтували на станції, але це допомагало тільки на перший час, потім все повторювалось. Якось я зателефонував до них в колл-центр і оператор розказав про Домашній Вай-Фай, я цю інформацію пропустив і не сприйняв в серйоз. Потім кум розказав, що також користується цим інтернетом і всім задоволений. Його аргументи мене більше переконали і я також звернувся до торгової точки в нашому місті. Ті дилери проиїхали, все встановили і підключили. По грошах мені все обійшлося в 3000 грн — це з підключенням і встановленням. Переживав чи не викинув гроші на вітер, але коли я покористувався цим інтернетом місяць, то видихнув з полегшенням. Такий інтернет виправдовує всі витрати. Думаю, чого я раніше не підключив його собі, а мучився з безпровідним. Справа в тому, що в нас в місті є Укртелеком, він дешевший, але послуги в них ніякі, швидкості нема, часто не працює. З Інтертелекомом я спокійний і задоволений всім. А модем залишив собі і дружина ним користується, коли їде в справах. Інтертелеком зміг себе реабілітувати і йому за це вдячний.

Добрый день, Алексей! Спасибо, что оценили все преимущества нашего "Домашнего Wi-Fi". Мы работаем для Вас!