Отзыв #229111 об интернет провайдерe Radio Network

Radio Network
Якщо не виправляться - не рекомендую і напевне звернусь до іншого провайдера

Підключили швидко. За кілька годин. Перший місяць безплатно. Замовив 100Мбіт. Ніби було все добре. і швидкість була 92/94. через два три дні почав відпадати канал. Просто падає і сам не відновлюється аж допоки не висмикнеш кабель ВАН або не перезавантажиш роутер. потім швидкість стала до 35-40 мбіт. А я то плачу за 100!!! Звертався чуть не кожен день — добре добре — і ніхера. Сказали що поміняти кабель треба. Майже два місяці чекав поки поміняли кабель. Вже обривав їм телефони, погрожував судом, мене ігнорили відбивали дзвінки не піднімали трубку. Потім три дні ще водили за ніс таки замінили кабель. одна проблема вирішилась канал стоїть нормально не падає. Але швидкість то 30/225 мбіт!!! А я то плачу за 100!!! зовнішнього доступу до своєї локалки отримати не можу. скільки не звертався з цим питанням — невнятне мичання у відповідь. Значить буду їх дожимати по-повній з компенсацією грошей за два місяці. Тех підтримка — ніяка! Просто хамське відношення до клієнта. До речі, я не один в Моршині такий! Друг узяв в них 150-ку і теж та ж сама!