Отзывы об интернет провайдере Network.lviv.ua

Network.lviv.ua

Користуюсь більше одного року по технології FTB політ нормальний. Швидкість 50Мбіт/30Мбіт більша за норму. Спершу були проблеми з частими перериваннями і пропаданнями нету але виявилось, що проблема була в маршрутизаторі ZyXEL Keenetic Lite, який просто зависав. Рекомендую дивитись логи маршрутизатора і користуватись гуглом перш ніж дзвонити на техпідтримку. Шляхом відновлення першої прошивки і до останньої проблему вдалось вирішити самостійно.
Друга проблема, яка постійно набридала це недогружання фоток на сторінках особливо у ВК. Цю проблему також вдалось вирішити шляхом зміни MTU в налаштуваннях маршрутизатора. В мене це 1400. Для інших рекомендую погуглити як визначити MTU маршрутизатора.
Коменти за техпідтримку згідний. За 10-ти бальною шкалою на 5 балів але принаймні проблему вислуховують і трубки не кидають.
PS: користувався раніше ОГО, проблему з інетом зовнішню вирішували протягом року не зважаючи на те, що в них досить сучасний колцентр.

05.08.2015 в 07:44
Поганий інтернет

Інтернет дуже поганий швидкості нема пінг 400-600 до служби підтримки не дозвонитись пообіцяли кабельний інтернет провести вже 3 місяц ніяк не проведуть ціни великі не рекомендую

Network.lviv.ua

Підтримки по телефону зовсім ніякої немає, трубку не піднімають, провали пінгу, спортився взагалі цей інтернет провайдер.

Руслан
06.05.2015 в 20:25
Network.lviv.ua

Непоганий інтернет за розумну ціну. Але на жаль оплатив і отримав, це не про нього.Опишу детальніше, спочатку користувався швидкістю 5мбіт/с, пізніше перейшов на тариф 10мбіт/с - тобто переоформив договір - але не зважаючи на це швидкість мого інтернету залишалась попередньою(хоча знімали гроші вже за новим тарифом), після кількох звертань в службу підтримки (в системі самообслуговування) проблему виправили.

Минулого тижня перейшов з 20мбіт/с на 50, знову та сама проблема, пишу в системі самообслуговування про проблему, нічого не міняє швидкість залишається якою і було,
повідомлення в системі позначають що проблема виправлена, але насправді це не так. На форумі постійно регламентні роботи.

Таке враження що цей "особистий кабінет" тільки для галочки, а не вирішення проблем.
Інтернет має високе співвідношення ціна/швидкість,але технічна підтримка просто ніяка...

Nemo
10.04.2015 в 21:13
Network.lviv.ua
Характеристика про провайдера та інтернет-послуги "Network.lviv.ua''

Я користувався і користуюся послугами і-нет вже доволі довго. Протягом всього часу та багатьох змін провайдерів "network.lviv.ua", став надзвичайно вигідним та,безсумнівно, високоякісним та стабільним інтернетом.
Користуюсь даними послугами протягом 3-х років, і за довгий час використання я отримував більш ніж очікував. При наданні 5 мгб/сек. я отримував 10+ мгб/сек.- що вплинуло на подальше використання "LN". Стабільність, швидкість, якість- це без сумнівів короткий опис про "LN". При перегляді фільмів, закачці, як з браузера так і торрента, завжди получав більше ніж платив, що гріє душу кожного користувача, котрий користується "LN".
Зараз мій тариф -25 мгб/сек. а надають мені понад 95мгб/сек та 90мгб- швидкість віддачі сервера.
Хочу подякувати провайдеру за надання вискоякісних послуг, та надіюсь на ваш подальший розвиток.

Vitaliy
05.04.2015 в 22:49
г. Дрогобыч
нетворк

Цей провайдер надає розділену швидкість при швидкості 10 мегабіт отримуєте 10/5 мб взагалі провайдер не поганий крім одного швидкість в вечірній час знижується і замість 10 мегабіт може бути і два мегабіти, при тестуванні максимальна швидкість при тестуванні не 10 а до десяти мегабіт

crash
11.02.2015 в 11:17
Що сталось?

4 рік користуюсь проблем не було.
З грудня 2014 і до тепер постійні проблеми зі швидкістю(не завантажує сторінки взагалі) ,пропадає на 5-10 хв тоді знову вмикається ,Адміни!!! Тех підтримка!! Виправте!!!вул.Л.Кобилиці 29

Юрій
10.02.2015 в 16:36
Тупий ігнор!!!!!!!!!

Просто в шоці від такого відношення!!!! Невже не цінуєте клієнтів? На дзвінки відповідають хамовито(не всі)!Проблеми не усувають!!! У мене останнім часом на телефоні кращий інтернет а ніж стаціонарний при тому що кабельний!!! Network.lviv.ua НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! При можливості зміню провайдера!!!

???
20.12.2014 в 15:12
г. Дрогобыч
Якість

Якість інтернету у цього провайдера дуже висока. Дуже рідко коли пропадає доступ до мережі інтернет (якщо і пропадає - то ця проблема скоро вирішується). Особливо подобається ціна, оскільки за дуже малу суму можна отримати повних 100Мбит/с але в зоні UA-X.

купил 5 мб а получил 10 мб класно =D

Скорость отлично