Отзыв #270418 об интернет провайдерe Укртелеком

Укртелеком
Щохвилинні дисконекти і некомпентентна техпідтримка за 220 грн.

Дисконекти кожні кілька хвилин (інколи — кілька десятків секунд) вже протягом місяця. На повторне з'єднання чекаю кілька хвилин. Горе-"майстри» Укртелекому коли приходили вже 4 рази, але не тільки нічого не відремонтували, а ще й після них стаціонарний телефон відімкнувся від мережі, а ще кожного разу, коли приходять, нав’язують мені у них купівлю нового модему.
Подібна ситуація (протягом двох місяців) вже була цього року у січні-лютому. Тоді так само мені нав’язували новий модем, (без нього — ну ніяк), але потім все раптово налагодилося (мабуть, старий «поганий» модем еволюціонував і став хорошим, ну або ці генії додумалися врешті витратити 10 хвилин і нормально налаштувати маршрутизацію чи що там з їхнього боку не працювало).

За все це нещастя я плачу 150 гривень на місяць и ще десь 70 за стаціонарну телефонію, без якої доступу в Інтернет, за словами провайдера, не буде. Виходить 220. Коли працювало стабільно — було до 2 (двох) мегабітів.
На жаль, монопольне становище УТ змушувало мене за нього триматися — єдиною альтернативою у нас були супутники або мобільний інтернет. Тепер з’явився ще кабельний (начебто) провайдер, дає 50 мегабіт за ту ж суму, але у нього дещо дороге підключення. Сьогодні подав Укртелекому заяву на перерахунок за погано надану послугу — якщо мені не перерахують достатньо коштів, буду відключатися від УТ і думати над альтернативами.

P. S. Навіть капча разів 10 скидалася через нестабільне з'єднання. Знайте — якщо про УТ замало поганих відгуків, це через його нестабільне з'єднання, а не через добру роботу.