Отзыв #284631 об интернет провайдерe Sevlush.Net

Sevlush.Net
УВАГА - СЕВЛЮШ НЕТ КИДАЮТЬ ЛЮДЕЙ НА ГРОШІ!!!!

Запропосили мене на роботу в «Севлюш Нет» у Виноградові що знаходиться у будівлі редакції «Новини Виноградівщини». Якщо я б знала що так буде ніколи не подзвонила на той номер! Спочатку все було добре я ходила три дні вчитися, потім вона мені сказала що можу працювати вже сама я перенесла їй всі документи. Казала шо в неї все офіційно. Пройшло двадцять днів зарплату всім дали, а мені нет, я попросила її перевірити номер картки яка у мене є чи можна відправити туда. Після роботи коли я ішла додому я вирішила зателефонував і запитати, чи добра картка бо якщо нет то в мене завтра вихідний та я піду та зроблю нову. Вона почала на мене кричати що мені ще скоро робити картку зроблю через два тижні, я ще і так не оформлена, я ще на випробувальному терміні місяць, я запитала коли вона хоче мене оформити, а вона збила. Потім дома я подзвонила сказала їй що не буду більше робити най завтра дасть мені трудову і гроші, вона сказала шо можеш ще робити два тижні, а потом вона вирішить чи залишати мене чи нет. Я відмовилася сказала що завтра прийду за трудовою і грошима. На наступний день я пішла до неї вона дала мені трудову, а гроші сказала що будуть на протязі дня вона сама передзвонить, так вона і не дзвонила я передзвонила вона сказала шо будуть завтра точно, на другий день грошей теж не було і на третій теж. Казала що розрахує мене шев якого я нікали не бачила бо на роботу брала мене вона. І збила вона постійно збиває з нею неможна нормально поговорити виключає телефон. Вже четвертий день, а вона так мене і не розрахувала. Люди будьте обережні коли вас запрошують на роботу бо будете думати так як я що ви оформлені все законно, а вийде що вас просто обманули!