Отзыв #285290 об интернет провайдерe Kyivstar GSM

Kyivstar GSM
Розповідаю про свою співпрацю зі своїм колишнім провайдером Севлюш.нет; про те, які підлі люди там працюють.

Я був їхнім клієнтом більше двох років. Почну з того, що з самого початку, при установці кабелів у квартирі, вони їх поставили дуже неакуратно, провели кабелі над плінтусами і над порогами (НАД, а не ПІД), і зробили великі некрасиві дірки у стінах, ніяк це все не заховавши, не поставивши жодних пластикових накладок. Виглядало дуже дико. Також, при підключенні, мені сказали, що нас підключають до тарифу за 150 грн на місяць (тобто до їхнього найдорожчого), і що нібито у них інших нема. Як я випадково виявив пізніше, це був обман, бо в нашому багатоквартирному будинку були доступні набагато дешевші тарифи, які би мене цілком задовільнили. Не буду навіть писати, що швидкість інтернету, за яку ми платили, була набагато меншою за прописану в договорі. Але як виявилося, ці всі початкові неприємні моменти були лише «квіточками».

Найцікавіше почалося у грудні 2019 року. Інтернет мені потрібен для роботи, а в середині місяця у нас в суботу і неділю він, тобто інтернет від севлюш.нет, повністю пропав, до техпідтримки неможливо було додзвонитися взагалі, хоча я пробував багато разів. Після цього я написав негативні відгуки про даного провайдера на спеціалізованому сайті, який для цього і призначений. У цих відгуках я об"єктивно описав про відсутність інтернету у ці дні, а також про те, що я відправив їм гроші — доплату за інтернет (до речі, абсолютно дрібну суму, 2 гривні з копійками, яку вони нібито не отримали минулого разу), а вони заявили, що мій повторний платіж — ці самі 2 гривні з копійками — вони знову не отримали. Після цього зі мною зв"язується сам директор севлюш.нета, і в ультимативній формі вимагає від мене видалити мої відгуки про них і — увага! — вибачитися перед ними за них! Звичайно ж, ті старі відгуки були справедливими, бо в них — севлюш.нета — дійсно наплювательське відношення до своїх клієнтів, інтернета в нас у суботу та неділю не було та й відправлену мною доплату вони так і не зарахували (про доплату: я їм відправляв квитанцію з цією малесенькою доплатою, але вони її ігнорували). Але заради того, щоб нас не відключили від інтернету (вони — монополіст у нашому багатоквартирному будинку) я, на превеликий жаль, піддався на ці маніпуляції, і написав два відгуки з вибаченнями, відправивши їм як доказ скріншоти. Про що зараз дуже сильно жалію. Після того, як я їм відправив скріншоти з «новими» відгуками, де я в них прошу вибачення, вони написали, що такі вибачення не приймають, що я маю їх переписати так, як хочеться їм. Я і так не мав писати відгуки з вибаченнями, зробив це лише щоб вони мені не відключили інтернет, а тепер вони мої відгуки з вибаченнями не приймають, і намагаються мене, їхнього старого клієнта принизити, кажучи ще раз переписати свої вибачення! В результаті навіть після моїх відгуків з вибаченнями нічого не змінилося (вони відключили нам свій інтернет вночі 31 січня, через пів дня після погроз його відключити, хоча за їхнім договором вони мали мене попередити про відключення не пізніше ніж за 10 днів до відключення!).

Через нещасні дві гривні, які я їм, на їхнє прохання, відправляв двічі, і які вони все одно нібито не отримали, через маніпулювання мною («пиши вибачення, інакше відключимо інтернет») і за багаторазовий обман — повторюю, навіть після моїх «вибачень» вони інтернет не включили, і намагалися мене принизити, бо захотіли, щоб я переписав свої вибачення так, як того хотіли вони, ця шайка назавжди втратила мене, їхнього старого клієнта. Всі докази у вигляді скріншотів у мене є, тут їх прикріпити не можна, але кому цікаво — пишіть мені на пошту, все відправлю. Тепер ви будете знати, як це, бути клієнтом провайдера севлюш.нет