Отзывы об интернет провайдере UTeam Ltd

Не раджу Ютім!

Біля 2-х років користувався послугами Ютім на вул. Незалежності. Все було нормально: і інтернет і телебачення завжди працювали без проблем. Не одному знайомому протягом цього часу радив Ютім. Недавно підключив той же Ютім на квартирі по вул. Чорновола. Все стало жахливо. Не вистачає швидкості. Напевно обладнання не дозволяє забезпечити потрібну пропускну здатність для інтернету. Телебачення працює із перебоями. Особливо по вечорах, коли багато людей користуються Інтернетом. На численні звернення у Ютім ніхто адекватно не реагує. Тупі відмовки, що "сесія висить задовго" :)) Такі відмовки можуть підійти для технічно-не грамотних клієнтів (жертв) Ютіма. Із ввічливості, я не став пояснювати, що причина у "сесія висить задовго" - це пурга сивої кобили. Після численних звернень - нікому не рекомендую Ютім. Як і всі шарашкіни контори, Ютім старалося коли клієнтів було мало, а коли завоювали якусь частку ринку, то стали до клієнтів відноситися вкрай незадовільно. НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ Ютім у Франківську!

UTeam Ltd

Нормальний провайдер.П1дключив батькам 20Мб/с близько року назад,коли не прийду-швидк1сть на висот1.За свою ц1ну-досить пристойна як1сть.Бували збо!,але не критично,так як 1нтернет домашн1й

UTeam Ltd

Вже тривалий час пропадає зв'язок, буває по кілька разів на день, або взагалі одразу після підключення через кілька секунд розрив, і так безкінечно. Вирішується тільки дзвінком в підтримку, а на скарги що є постійні проблеми зі зв'язком реагують завжди однаково: "в нас все добре, проблема на вашій стороні". Не рекомендую нікому!

upload: 53 Mb/s

Не чекав такого від ютім)

і це за 60 гривень в місяць, за 3 євро безлімітний інтернет з аплоадом 50мегабіт.

Олег

Уже 4 місяці швидкість не перевищує 6Мб а мало б бути 20Мб у сервіс-центрі кажуть що у них все добре але мене це тішить . Буду міняти провайдера

Незмінний провайдер

Працюю з даним провайдером ще з часів dial-up модемів. Тільки з'явився у нашому районі - відразу підключився й не змінював провайдера до тепер. Швидкість стабільно з часом збільшували, завжди інтернет працював як треба, а коли й були перебої - служба підтримки доброзичливо допомагала. Ціна - якість мене особисто задовільняють повністю. Дякую працівникам за їх професіоналізм.

Найкраший провайдер міста

Я з Ютімом уже 4.5 роки.

За цей час проблеми були декілька раз, двічі міняли обладнання десь (до 20 хв) а декілька раз я просто не оплатив)

На вищому рівні

Незнаю чого тут всі грузяться ,що Нетгруп поганий і тд.Я ним користувався 3 роки.За цей весь час був лише один раз збій і все.Швидкість за 45 грн в місяць досягає 12мб реальної скачки в торенті.В якому провайдері така фішка є? Думаю немає.

UTeam Ltd
Якісне підключення - якісний інтернет!

Інтернетом я задоволений, підключення супер ( до будинку оптика, свічі в кожному підїзді на 5 поверсі а не на 9 як було раніше, на кабелі не економлять використовують екрановану мідну виту пару! ), хлопці які підключали приємні і ввідчливі все зробили як я і казав.

UTeam Ltd
Uteam інтернет в кожен дім.

Мне кажется, что Uteam самый качественный провайдер в Ивано-Франковске, пробовал других провайдеров, остановился именно на Uteam.

Много разных предложений и как мне кажется самое лучшее сочетание цена-качество.