Отзыв #69478 об интернет провайдерe Discovery TRK

Discovery TRK

Сидів 2 роки на іншому провайдері і все було прекрасно. Потім переїхав у особняк і прийшлось підключитись до діскавері, через те що там більше нічого не підключають. Взяв тариф 25 Мбіт(Docsis) і реальний ІР. Такої швидкості і близько немає. Зранку і в обід десь в районі 15-18 Мбіт і буває, а у вечері швидкість взагалі падає до 1-5 Мбіт.
Спідтест на їхньому сайті нагло бреше, він хоститься на їхньому ж серевері і показує по великому рахунку локальну швидкість, а не швидкість інтернету.
Як тільки підключився торрент взагалі не качав. Я перевірив порти - всі виявились закриті. Подзвонив у тех підтримку, там мені пів години розказували про віруси, файерволи, роутер, і в результаті сказали шо нічого не блокують і шоб я перевірив на віруси(на то шо у мене лінукс і там вірусів бути не може вони взагалі не відреагували). Передзвонив їм через пів години, підняла трубку якась дівчина і сказала шо зараз відкриє всі порти. Після цього все запрацювало.
Можливо через ethernet в них і непоганий інтернет, но через docsis просто жахливий.
Короче кажучи був би вибір, зразу підключився б до когось іншого.