Отзывы об интернет провайдере UARNet

UARNet
Гіршого інтернету ще не мала

Частенько взагалі перестає працювати. Техпідтримка нульова. Доводить до нервозності те, що у моєму гуртожитку уарнет отримав монополію (альтернативи нема, бо, вочевидь, вказаний провайдер сплачує пристойний бакшиш за таку монополію адміністрації гуртожитку). Сплачую 70 грн, а десь 8 днів на місяць інтернетом не користуюсь через постійну його несправність. На підключення довелось чекати тиждень. Такого халатного відношення до своїх клієнтів ще не бачила.

Юлія
24.06.2014 в 00:07
Хороший интернет

Прочитав коментарі і здивувався. Я не знаю де ви живете і яким інтернетом користуєтесь, але в рівному це кращий провайдер. Я користуюсь уже 7 років. Проблеми у провайдера практично немає, раз чи два за пів року може пропадати інтернет, алс всі проблеми вирішуються максимум за 24 годин.

Не скажу що ціна сама нижча в місті але 72грн за 20Мбит я вважаю нормальною.
Швидкість завжди на високому рівні, +-3Мбита(при чому + частіше).
показать картинку
На рахунок техпідтримки згідний, іноді буває тяжко додзвонитись, але зазвичай це зв'язано з якоюсь поломкою(про яку вони вже знають) і великою кількістю додзвонювачів. Зате явним плюсом є те що вина працюють 24/7. Нехай в ночі трубку підніме охоронець, але всерівно він може допомогти чи хоча б прийняти заявку.
також плюсом є те що працівники тех-підтримки можуть перетелефонувати на будь-який номер, наприклад на мобільний.
Так що я не знаю де у вас там проблеми, але в мене все на 5 балів, і змінювати інтернет-провайдер я не планую.

Юра
28.04.2014 в 16:40
Провайдер Самтел

Інтернет досить швидкий, підключеня 700 грн.
Швидкість завжди стабільна 4.5 мб на вході і 4.7 мб на виході. Недоліком є те, що немає свого ІР, а є мережа. За 4 мб я плачу 75 грн.

Павло
19.03.2014 в 14:34
г. Самбор
Вроде норм

Иногда бывают проблемы со входом на некоторые интернет ресурсы
Но
Этот провайдер предоставляет белый ip а значит есть возможность без проблем создавать разные сервера и этим я пользуюсь
Скорость стаильная

Дима
10.03.2014 в 00:22
Не рекомендую 4ipnet.if.ua как недобросовестного провайдера

Не рекомендую нікому і ніколи зв'язуватися і підключати інтернет від 4ipnet.if.ua тому що наобіцяють стабільність і тд. скажуть що якщо будуть проблеми із інтернетом що поправлять дуже скоро, але це повна брехня в настоящих реаліях як із мого опиту, зразу буде все добре 1-2 місяця, а потім все начнеться.
Розкажу із свого опиту. Оплачую 150 грн. за 2мб, а на справді отримую 300/300 кб. при зверненні до робітників цієї кантори мені відповідають що все просто супер проблем немає із іх сторони провірили сигнал антени сказали що в мене теж все супер, а працють там дуже опитні 15-17 років працівники які внятно не можуть нічого відповісти і сказати, в мене два ноутбука і інших пристроїв котрі можна підключити до інтернету і провірити швидкість скрізь швидкість одинакова 300 кб. це може говорити тільки про одне, 4ipnet працює не добросовістно і обманює своїх клієнтів так низько опускаються керівники що ріжуть інтернет не на половину, а майже повністю повинно бути 2000 мб, а отримую фактично 250-350 кб. Якщо базаєте зберегти свій час і нерви в крайне не рекомендую до них звертатись, краще обійти стороною і спати спокійно. :)

Роман
11.02.2014 в 20:13
А хто краще?

До цього користувався багатьма іншими провайдерами. Скажу честно, ми живемо в Україні, а тут абсолютно все низької якості. В порівняні з іншими провайдерами, УАРНЕТ просто казка тому що він виконує те що обіцяє. Підключили дуже швидко і грамотно. Кабель дуже гарно проклали, все протестували. Аптайм практично 95%. Інколи зникає інет, але максимум на 1-2 хвилини тоді як у інших інет може зникати на добу-дві. Читайте уважно договір, у ньому написано що швидкість "до 10 мбіт" а не гарантовані 10 мбіт. Якщо хтось хоче гарантовані 10 мбіт, то для таких є окремий тариф, значно дорожчий. Якщо підключені через якось Васю Пупкіна а не напряму до УАРНЕТу, то це проблема не через УАРНЕТ, а через Васю Пупкіна. Якщо у вас погане залізо в роутері, то це проблема роутера а не УАРНЕТу. В порівняні з іншими провайдерами, УАРНЕТ виконує свої обіцянки. Єдина проблема, це технічна підтримка, складно дозвонитись, але вона в Україні повсюди так працює!

Макс
09.02.2014 в 14:20
[ЦЕНЗУРА] интернет

пользуюсь уже год и последние 7 месяцев интернет просто выводит из себя нет заявленной скорости периодически пропадает. набрали абонентов и не справляются, обещали усилить оборудование и никаких здвигов Бендеры.

Миша
05.02.2014 в 12:43
ОБХОДЬТЕ СТОРОНОЮ

починаючи із листопада 2013 інтернет постійно пропадає, пінг 400 іноді сягає 800-900, не ведіться лаговий інтернет. Класні відгуки боти. ДУБРОВИЦЯ)

норм интернет

телефонная тех. поддержка 24/7. 10-15 минут тратишь чтобы дозвонится . но всё объяснят . у меня уже больше 3-х лет этот провайдер .за это время из за сбоев отключали 3 раза .примерно чинили 1 день . это терпимо .

2014г.Ровно

03.02.2014 в 02:38
UARNet

В порівнянні з інтертелеком небо і земля що обіцяли тей дають. Хватає щось скачати подивитись фільм хорошій якості і таке інше :D

Віктор
05.01.2014 в 22:16