Отзыв #91777 об интернет провайдерe Skif

Skif

Хотів підключитись до Ланету. Процес підключекння тривав 2 дні. Перший день - з 14год до 19год. Другий день з 17год до 20 год. В перший день був підключений тільки ТВ і були розпочаті роботи з підключення І-нету. На другий день підключальник провозився з дротами близько двох годин (причому кабель у квартиру вже був прокладений раніше іншим оператором) і сказав, що кабель у квартиру пошкоджений, потім сказав, що у мене на компі не працює мережева карта. Коли я підійшов до щитка де він підключав кабель до моєї кімнати, то побачив, що кабель від моєї квартири як був не підключений, так і висів собі. Я чемно указав на це підключальнику Ланета і він погодився, що не завадило б підключити до квартирного кабелю мережу Ланета. І ось нарешті це було зроблено. Але І-нет від цього не з"явився. Причому не було коннекту на кабелі Ланета. Підключальник попросив мене зателефонувати в служу підтримки (бо сам він не може, оскільки вже закінчився робочий час). Зі свого мобільного я зателефонував в службу (виговорив власні 10 грн.), там все перевірили і сказали, що десь коротке замикання на лінії. Іншим словами мій підключальник десь закоротив дроти. Нарешті він десь за межами квартири щось зробив правильно і інтернет запрацював. Але ненадовго. Через день знову пропав зв"язок. Потім прийшов інший майстер - все зробив за 15 хв. Але після нього - на наступний день, знову інтернету немає. Чекаю майстра на 24.10.2012. А все тому, що відмовився "першому підключальнику" дати гроші, які він вимагав за гаяння мого власного часу.