Отзыв #95057 об интернет провайдерe ВОЛЯ

ВОЛЯ
ОБман

Підключились до Волі 30 жовтня, на умовах акції тел.+ інтернет. декілька разів перепитували майстра чи дійсно інтернет безлімітний, казав: "Так, так, звичайно, в нас тільки безлімітний інтернет!"
а 23 листопада швидкість раптово пропала, сторінки грузились по 2-3хв, по скайпу спілкуватись взагалі неможливо було. При заявленій швидкості 20Мбіт/сек, наша була максимальна 0, 11.
В кол-центрі нам повідомили що виявяється в нас перевищений ліміт трафіку і нічого що нам про трафік взагалі ніхто нічого не говорив. який ж це безлімітний інтернет, коли є трафік? тим більше було повідомлено що ми скачали більше 370ГБ,що взагалі нереально.
На наші скарги нам повідомили, що нічого зробити не можуть або чекайте до першого числа і тоді буде швидкість, або доплачуйте гроші і купуйте собі ще трафік.
в центрі обслуговування клієнтів була пропозиція платіть більше і буде швидкість 60Мбіт. А на питання чи дійсно буде така швидкість, просто промовчали.
Такого жахливого інтернету і відношення до клієнтів не бачили вже давно. Коли повідомили що будемо відмовлятись ніхто не запропонував навіть якось вирішити питання і зберегти клієнтів.

25.11.2012 в 15:57
г. Львов