об МТС

Не устраивает удорожание тарифного плана (цифровое ТВ + интернет 30 мбит днем, 50 мбит ночью). Стоил 370 руб. месяц, с мая стал 450 руб.

Я понимаю, что жизнь дорожает. Но у меня зар.плата не ростёт из года в год. (

Цены на нефть вроде не влияют на Вас.

Славентий , 10.11.2016 в 15:27

Vyshnevskyy Oleksiy

З плюсів швидкість таки є

з мінусів:

часті відвали. (за останні декілька місяців зкотилися на відвал кожного дня)

Відсутній технічний супровід взагалі(Пишеш листа чи дзвониш — відмазка на роутер. Саме цікаве, коли даєш пруфи — трейсроути, пінги, скріни системи моніторингу, пінги брутально на кореневий свіч ззовні одержую геніальну відповідь: ми не розумієм суті питання)

Відсутня така штука як компенсація — абонка іде інету нема… була б компенсація, я б користався інетом нахаляву (ну ви розумієте скільки відвалів)

Поясню відразу в мене роутер класу ядра мережі стоїть… і мене дуже веселять слова суппорту про його перезавантаження.

Проблема полягає в збої в самій системі провайдера. часто відвалюється нет і роздача автоматична іп-адреси не йде (ядро тютю). Коли пропишиш адресу руцями — на наступному відвалі поки брутально не перезавантажиш інтерфейс (це робиться в два кліки мишкою) інтернет не піднімиться.

далі. Сусід бере бізнеспакет і включений в той самий свіч. Перевіряв, коли відвал — у сусіда також ніц не паше.Супорт в цей час йому тако втирає за перезавантажте роутер

Останнім часом падає не просто підїзд\будинок, падає тупо пів району.

Щойно мене нафіг від сміху порвало: відвалився інет. я заходжу через резервний канал на їхній рідний сайт щоб по трдиції написати листа — бачу 403 помилку. сайт провайдера лежить!!!

Хлопці, ну лойяльний абонент я більше ніж дофіга років. ну блін маю освіту і практику будування і мереж і провайдерів. ну не може так гівняно працювати. наявність швидкості не рішає. Дайте мені блін 10мб за цю саму сотку але із 99% часу аптайму

===================

на останок скажу таке. реально проблема така у всіх провайдерів. тому змушений проплачувати 4 лінії від 4 різних провайдерів. все це гівно запхане в мій дивороутер і налаштовано на резервування. один відпав, другий піднявся… таким чином я до сьогодні досягав 100% аптайму. як показав сьогоднішній день треба ще одну лінію тягти та і 3г певно модем чіпляти. провайдери відпадають випадковим чином. ніхто не може надати 95% аптайму навіть на бізнеспакеті. Хтось скаже що протягни хлопе оптику — все це фігня. оптику також тикають в свіч, який також відпадає…

Vyshnevskyy , 10.11.2016 в 15:45

Полет нормальный

На АКАДО давно, где-то год назад переподключился на 150мб, раза два только падала скорость до 135,а в остальное время 150-154. Полет нормальный!

Денис , 10.11.2016 в 16:58

Нормально

Хороший інтернет от Київстар, але при об'ємній скачки з Zona (десь 10+гб) то інтернет перезапускається.

Богдан , 10.11.2016 в 17:29

Хорошее качество

Интернет от компании Babilon — t. Отличное качество, скорость тоже находиться в хорошем состоянии. Советую всем воспользоваться услугами интернета от компании бабило — т.

Далер , 10.11.2016 в 17:57

Интернета НЕТ!!#

Скорости просто НЕТ!!! Любые трансляции виснут!!! В выходные дни и вечером невозможно пользоваться интернетом. Когда это прекратится???

Игорь Станиславович , 10.11.2016 в 19:59

Игорь, здравствуйте! По Вашему региону зафиксирована массовая проблема из-за отсутствия шести магистральных каналов. Специалисты работают над ее устранением. К сожалению, сроки завершения работ на данный момент неизвестны. Приносим извинения за доставленные неудобства.

Yota отстой

Скорость интернета низкая, на тарифах 2мбит и безлимит различий никаких, пинг часто очень высокий, хотя по карте зон покрытий я нахожусь в поле уверенного 4г.

Фильмы в 720р в потоке смотреть приходится с паузами (2 часа фильма превращаются легко в 3-4).

В общем, если есть альтернатива ёте, то, скорее всего, надо выбирать альтернативу.

Santiago , 10.11.2016 в 20:15

скорость упала

Когда идёт дождь, скорость падает. тариф 50мбит/с замер скорости 2,5-3мбит/с, полный пипец. Обещают сделать к завтрашнему вечеру, но это не факт, потомучто при нармальной погоде скорость тоже отличается от заказаной и оплаченной за 50мбит/с.

Денис , 10.11.2016 в 21:03

Yota

Район Александровка на максимальном тарифе 850р свисток йоты выдает 100 кб/с… Тяните кабель, лучше чем покупать это

Александр , 10.11.2016 в 21:06

скорости нет

интернет виснет хотя тариф 100мб/с. фильм посмотреть не могу на скорости 100мб. у других провайдеров 40 было ито лучше

николай , 10.11.2016 в 21:19