Отзывы об интернет провайдере Astra

НЕГАТИВ

Вкрай негативне враження від сервісного обслуговування у Львові.

Доступ до інтернету пропав вже більше двох тижнів тому.

Чотири рази визивали технічну підтримку - МАРНО !!!! Так, ніхто і не позвонив та не прийшов. Хоча тепер приходить нагадування про оплату за користування інтернетом. Дуже цікавий та креативний підхід.

Залишилось лише подумати про вибір іншої інтернет-компанії.

Шкода що компанія, яка спеціалізується на наданні послуг так і не може підібрати та навчити персонал, який б міг кваліфіковано надавати Ці послуги.

Любомир , 17.09.2014 в 11:43

Шановний Любомире.

З вашої адреси звернень щодо неполадок не зафіксовано і по статистиці послуга вам надавалася. Тому ми вимушені поставити під сумнів достовірність вашого допису. Якщо у вас є додаткові запитання, чи уточнення, будь ласка зверніться до технічної підтримки, або залиште письмове звернення через особистий кабінет, а також на електронну скриньку компанії.

З повагою,
представництво Астра.

astra

нормальний інтернет, раніше був інтернет від київстар, тепер вже два роки на астрі - стабільніше і без розривів, я задоволений

Олександр , 28.09.2013 в 13:11

история с роутером и не только

астра нет ето очень хитрый провайдер который не даст вам подключить самому не роутер ни две винды тупо блокируют подключение и говорят вызывайте нашего спецеалиста который стоит 100гривен и робота 50-100 гривен ето роутер подключить связь пропадает регулярно такчто провайдер ище тот

gena , 29.06.2013 в 21:04

Тверда 4

Я так як активний юзер, який без інтренету просто неможе, тому що він дає йому на хліб та ще й масло)користуюсь цим провайдером як тільки появився в моєму районі, а це уже близько 3 років! Загалом якістю послуг я задоволений, завжди пристойна швидкість (>90мб на speedtest)і мало дисконектів! Але коли вже є обрив звязку то це не на кілька секунд, а переважно періодично в певний проміжок часу і найголовніше що в цей час дозвонитись в тех підтримку просто неможливо і отримати будь які пояснення ви не взмозі) так раджу компанії підвищити якість обслуговування сервісного центру!

Vano , 01.04.2013 в 11:53

Ужасний провайдер постійно проблеми з інтернетом. Додзвонитись до них важко. Прийдеш

до них в офіс так вони тебе і вчать як ти маєш з ними говорити. В них завжди є шо сказати то у вас проблеми з компютером. Аби майстрів своїх прислати, по вигляду незнаю чи даже навчальний заклад закінчили. Нікому не пораджу.

Юля , 26.03.2013 в 19:28

Відмінний провайдер. Корисутуюсь вже більш як 5 років. Проблеми вирішувались за декілька годин і їх було може 5 або 6... Дякую за Вашу якість!

Аноним , 20.01.2012 в 18:40

Привет всем!

Ну что сказать об этом провайдере.

В общем не очень плохо... но только ночью, днем полный ппц... ваще почти не работает, скока раз звонил, ругался....пофиг...у меня по миру 8 мегабит, Украина 100...ночью так и работает...а днем, вечером 512кб-1мб...это еще будет хорошо...)

Серега , 21.02.2011 в 05:03

astra.net

Погоджуюсь, провайдер просто суперовий. Надає і справді пристойну швидкість за досить доступними тарифами.

Користуюсь вже майже рік. Тариф - 50Мбіт (ua-ix) 2Мбіт (світ) - 60 грн/міс. Реальна швидкість повністю відповідає заявленій, інколи навіть і більша. Мережа стабільна, розривів немає.

Аноним , 07.12.2010 в 12:51

Стабільний провайдер

Я дуже задоволений якістю послуг цього провайдера! перед цим мав укртелеком, УАРнет, полінет їх просто неможна порівнювати.

Користуюсь 14 міс. за цей час інтернет пропадав 2 рази заявлена швидкість 8 мбіт/с світ 50 мбіт/с Україна 110грн/міс реальна швидкість вдень 14.49 Mбит/сек вночі 17-22 Mбит/сек світ, 28 Mбит/сек по Україні. Тех підтримка хороша, але не цілодобова. Єдина проблема з оплатою незавжди є картки потрібного номіналу

Артур Вайт , 21.10.2010 в 10:02