Отзывы об интернет провайдере Bestlink

Хороший провайдер.

Провайдер отличный. В моем городе проблемы только с тех.поддержкой. С прокладкой кабеля/подключением/ремонтом никаких проблем. Скорость от 400-800 кбит/с. Не то, что бы много, но в играх 30-50 пинга, на видео хостингах 720р и выше тянет с легкостью. Цена доступная, скорость тешит. Аварии замечены, но редко и не на долго (1-3 часа максимум). В общем - доволен и советую пользоваться услугами провайдера.

Кто-то
16.12.2015 в 00:00
Погана підтримка

Як тільки зникає інтернет (оптоволокно в мене), всі телефони і калцентра їхнього - стають недоступні, хоч головою об стінку бийся.... Якби були варіанти напевне поміняв би провайдера!!!!

deza
19.11.2015 в 15:22
Жах.

Гіршого провайдера ще не бачив, підтримці абсолютно пофіг на клієнтів. На всі проблеми вони відповідають: "У нас все ок, проблема з вашим компом.".
Швидкість просто "космічна" при заявлених 2мбіта скорість максимум 1мбіт.
Пінги настільки великі, що про онлайн ігри можна зразу забути.

Bestlink
компанія якій абсолютно на клієнта

Жах а не інтернет! мені вже цілий місяць підключають. інтернету як небуло то нема. в перший день прийшли протянули кабелі і пропали на 3 тижні. шукав видзвонював їх, відповідь одна-"до вас передзвонять наші спеціалісти-очікуйте"дальше було цікавіше. прийшли два парня років 20,придставившись зварщиками і настроювачами інтернету і почали здійснювати оперецію. інтернет я небачив, натомість з початку місяця сказали нажати кнопочку на роутері. нажав ... глухий номер нету нема... запідключення касу побрили 1200грн... дзвоню... приїде ремонтна бригада...пройшов тиждень... приходить перень років 22 каже у вас обрив на лінії. чекайте ремонтну бригаду. замкнутий круг. їду в центральний офіс. сміються з мене чекайте ремонтну бригаду. скільки її чекати?? [ЦЕНЗУРА] а не постачальник послуг. я аж немаю сили зними змагатись. категорично нерекомендую мати з ними у сокалі пишу вам від друзів. у яких вишу на компі уже 2 тиждень чекаю свого нету, як зарплати.

Провайдер

Провайдер просто супер, інтернет безлімітний, ціни більш-менш нормальні, швидкість максимальна яка може бути в тому населеному пункті де я проживаю, інтернет не "лагає", хіба що тільки коли погана погода. Раджу підключатися, тим більше, на даний момент компанія прокладає оптоволокно, так що це просто супер:
1) Швидкість більша.
2) Менше платити.
3) Зявився новий сайт на якому розміщено вся інформація про даний провайдер та ціни на підключення.
4) Хороші працівники.

best link

найгірший інтернет при швидкості що вони заявляють 1 мега а фактично є 0.22-0.24 ,якби був вибір давно змінив би

severyn
21.01.2014 в 20:59
Найгірший провайдер України.

Постійно вечерами починає пропадати інтернет , а як гроза на вулиці так нема його по три дні поки міняють щось там на кришах.Підтримка ніяка , у всьму винен тільки клієнт.Видно хлопці від відсутності конкуренції обнагліли повністю. Слава богу , що появився новий провайдер і скоро почне підключати клієнтів. Я буду першим хто перейде туди.

Павло
02.11.2013 в 11:08
г. Сокаль
Надійний провайдер

За час отримання послуг від цього провайдера проблем не було. 20Мбит/с за 60 грн. - чудові умови!
користуюсь 3 роки - нарікань нема!

жах

Постійно відсутній інтернет через різні причини. На обслуговуючий персонал приходиться довго чекати. Вирішила місяць відключити, в результаті прийшлось оплатити за місяць без інтернету, що мене дуже обурює.Вже викинула багато грошей на ремонт, не включаючи самої оплати. таке враження, що вони не несуть ніякої відповідальності за послуги,які надають.

Bestlink

Відверто кажучи якщо були б варіанти в нашому селі - то я б з ВЕЛИЧЕЗНОЮ радістю змінив провайдера! Не провайдер а суцільні глюки! Короче кажучи Г...!