Отзывы об интернет провайдере BitterNet

Останню недільку почали з'являтись обриви на пів хвилини/у, думаю зайду на 2ip гляну що тут...

Я з Рівного, провайдер Гігател.

А от що каже 2ip:

Откуда вы: Ukraine Украина, Тернополь

Ваш провайдер: BitterNet.

Я і не здивуюсь якщо ці конторки пов'язані.

Roman , 11.08.2017 в 13:05

Гіршого немає

Гіршого провайдера немає, служба підтримки не працює взагалі, швидкість постійноскаче, постійні обриви, однозначно буду міняти. НЕ РАДЖУ НІКОМУ!!!

Аноним , 25.07.2017 в 22:38

В порівнянні з їх презентацією послуга протилежна: швидкість невелика та ще й непостійна, до оператора додзвонитися неможливо, а головне - ставлення до абонентів як у чфері обслуговування в часи брежніського застою. Одним словом, один з мінусом!!!

Галина , 14.08.2016 в 19:30

Гіршого провайдера не зустрічав. При першій можливості змінюю однозначно. Не раджу ні в село ні в місто!!!

Василь , 16.04.2016 в 19:58

Це жах а не провайдер!!!!! був би якийсь інший вибір - обирав би іншого провайдера! це 100%!!!!

Так, все по порядку:

1. Ставлення до абонентів. Цей пункт (я думаю зі мною всі погодяться) найважливіший (саме тому й пишу цей відгук, бо на сайті провайдера пункту «Відгуки» нема). Без матюків не описати їхнє ставлення. Інтернет є — дзвоніть і говоріть скільки хочете… Але! Як тільки інтернет пропадає — додзвонитися до президента легше, аніж до оператора Біттернету (на будь який номер).

2. Сам інтернет — залишає бажати кращого. Швидкість — вкрай нестабільна! Н-д, фільм (1.5Гб) з сайту, в якого немає обмеження швидкості скачування — качає 2год з копійками.

3. Обладнання. Ну тут скажу просто: воно все мейд ін чайна. Так що можете собі тільки ауявити яке те обладнання, його надійність і можливість працювати.

4. Монтери. Я як подивився як вони той інтернет проводять — страшно стало. Магістральні кабелі кидають також китайські тоненькі. Встановлюють на стовпи не натягуючи їх ЗОВСІМ! Кабелі провисають подекуди до самої землі (це при відстані між стовпами 70м)

Игорь , 04.04.2016 в 15:37

Один з кращих

Якщо ви живете за містом (до 10 - 15 км) то це найкраще рішення. За містом Біттернет кидає оптику, а не виту пару. Оптику кидають вам в дім і ставлять медіаконвертер "Picotel", від якого витою парою він підключається до Wi-Fi роутера або комп'ютера. Також залишають дуже великий запас оптики (30-50м) вам у домі, на випадок, якщо захочете перенести медіаконвертер з роутером. Живу в 3 км від міста, при заявленій швидкості 100 мбіт, отримую 95 мбіт (прийом) і 88 мбіт (віддачу) - це максимальна швидкість, яку може передати 100 мбітний RJ-45 порт. Обриви стаються дуже рідко, раз на 2 місяці. Коли вимикається світло і потім з'являється, то інтернет з'являється через декілька секунд.

Єдиний мінус Біттернета - це всім відоме їхнє підключення :D Чекав 2 місяці поки приїдуть, постійно переносили дату.

Хто живе в самому Тернополі, то не раджу Біттернет, так як в місті вони кидають звичайну виту пару, пінг високий, швидкість не відповідає. В місті раджу Київстар або Волю.

Ігор , 01.06.2015 в 02:32

BitterNet #

НІКОМУ НЕРАДЖУ ЦЬОГО ПРОВАЙДЕРА !!!! ВТІКАЙТЕ ВІД НЬОГО ЯК НАЙДАЛЬШЕ !!! Обслуговування в край погане , інтернет пропадає на декілька днів , то в них поломка на лінії то їм світло відключаю то ще якась біда в них стається і так кожного місяця а то і тижня пожалітися немає кому директора а тим більше власника ніхто незнає і звязатися з ним неможливоа , з операторів толку як з козла молока в день поломки до операторів дозвонитися неможли а якщо і вдається то оператори брешуть або взагалі кажуть що незнають в чому причина і коли відновится послуга.

Оксана , 26.05.2015 в 07:28

Плачу за 10 мбит а дають максимум 2. Дозвонитися до оператора практично немжливо. Провайдер один з найгірших.

Доменік , 29.03.2015 в 09:44

всім рекомендую хто любить щоб у нього були обриви на лінії кожного дня а 7 днів на місяць небуло інтернету взагалі і швидкість невідповідає дійсності так що якщо хтось хоче підключайтесь ....і я працюю торговим придставником і така ситуація по всій тернопільській області так що дуже поганий провайдер...і якщо у вас сталась якась поломка рем.група приїде до вас не раніше ніж через тиждень від вашого повідомлення про поломку і коли вона приїде і виконає ремонтні роботи ви будете дуже здивовані адже за рїх приїзд і за ремонт платите ви а це мінімум 200гр. так що укого є лишні гроші і стальні нерви рекомендую.І ще рекомендую цього провайдера самотнім людям яким немає ским спілкуватися тому що в колцентер прийдеться звонити дуже часто....не підключайтесь, я якби знав що це така ніколи непідключивсяб

ігор , 21.11.2014 в 23:01

добро пожаловать в совковый сервис

При заявленом пакете в 50 мБ/с, интернет лазит на уровне мобильного. Бригаду ждал сначала неделю, приехали нубы, ничего найти не смогли и тупо удрали, после чего уже две недели игнор. На сервисе, когда дозваниваюсь, предлагают перезагрузить комп, а когда не помагает, говорят что уточнят и перезвонят, и конечно постоянно забывают об этом. Письменные заявы не помагают, там всем на все пох... , если было бы куда уйти, давно бы ушол. Самая убогая контора в Тернополе, настоятельно не советую, если цените свои нервы.

Игорь , 28.10.2014 в 19:21