Отзывы об интернет провайдере BitterNet

СУПЕР-ПРОВАЙДЕР!!!

здраствуйте!скаху по-правде,до еще в прошлом году использовал просто ужасного провайдера!имяему-интертелеком.у них на выходные невозможно не то.чтоб видео просмотреть,а даже страницы не очень скоро открывались!а теперь у меня есть очень классный провайдер-биттернет!очень всем советую!скорость ну немного меньшая,чем 100 мб/сек!передача проходит по опто-волоконным кабелям.вообщем доволен на все 100!!!

Погано

Користуюсь послугами цього інтернет-провайдера вже 2 роки. Якість з'єднання погана, постійні перебої. Технічне обладнання не відповідає нормам та стандартам ( кабелі від роутерів до пк пристосовані тільки для внутрішнього використання, а використовуються ззовні і швидко ломаються та рвуться через погодні умови, приходиться кожних 2 місяця викликати технічну службу щоб замінити). Швидкість в середньому відповідає реальній.

В загальному незадаволений послугами цього провайдера

BitterNet

Хороший провайдер. Цена соответствует качеству. Служба поддержки работает нормально. В общем, пока не жалуюсь, а дальше будет видно.

Біттернет!

Провайдер впринципі нормальний але інколи бувають обриви ліній служба підтримки залишає бажати кращого але в цілому все нормально!!!

BitterNet
Не раджу нікому цього провайдера!!!

До Біттернета в мене був UARnet, хороший провайдер, тянув лінію з Львова. Обслуговування було на висоті! Коли були неполадки в мене чи в них, то я дзвонив до них і через пару годин вони приїжджали, або давали якісну консультацію по телефону. Але потім Біттернет викупив UARnet (в Тернополі) і настали "веселі часи"... Перше швидкість була 30 мбіт.сек, останній місяць 5 мбіт.сек і тепер 3 - 4 мбіт.сек. Додзвонити в Call-центр неможливо, чекав 10 - 15 хв в черзі на дзвінок.
Додзвонився. Розказав про неполадки і сказали шо на протязі декількох днів ремонтна бригада приїде. Пройшло десь 10 - 12 днів, ніхто не приїжджав і не дзвонив.
Подзвонив ще раз, був інший оператор в Call-центрі, знову все розказав. Сказали що через 2 - 3 дні приїдуть, але перед тим ще зателефонують щоб узгодити час, дав адрес, контактний телефон. Пройшло 3 дні, ніхто не подзвонив, ніхто не прийшов. Подзвонив третій раз, сказали що сьогодні ще будуть (була 6 година вечора). Так ніхто і не прийшов.
НІКОМУ НЕ РАДЖУ ТАКОГО ПРОВАЙДЕРА! Інтернет часто пропадає, працює з перебоями.

BitterNet

В мене інтернет спочатку часто вибивав, а тепер робить стабільно, рідко коли відключається. Швиткість відповідає заявленій.
Інтернет норм.

BitterNet

Після місяця інтернету,нестало, дозвонитися до оператора неможливо.З горем пополам дозвонився після 12 хвелинного чекання.Оператор відповів що,поломка на лінії.Передаємо в ремонтну службу вам зателефонують.Чекав 2-дня не дочикався їхнього дзвінка,дальше дзвонив до оператора та сама процедура єлі дозвонився.Оператор сказав що треба зареєструватись до-5 днів відремонтують, але тих два дня перед тим що я телефонував неврахували.Служба що проводить інтернет бувши по других питаннях в селі прийшовши до мене при перевірці кабеля до медіа конвертера сказали що пошкоджено кабель,непоказавши пощкодження нарахували 100 гривень пояснюючи тим що в них такі розцінки, нерозписавши за що хотя вони спеціально не їхали для ремонту,такщо судіть самі яка якість інтернету.Я від плати відказався ніхто нетелефонує і нічого непояснює.Я так зрозумів що гарантії ніякої немає .бо ще непройшов місяць як підключили інтернет і вже поломка з непоняткою неякісною пайкою .

BitterNet

Швидкість не відповідає заявленій. Часті обриви (за хвилину 5 раз швидкість падає до 0). У колл-центр проблематично додзвонитися (30-40хв). НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!

DIMA
17.07.2013 в 20:18
г. Тернополь
бардак + постійні глюки

вот що написав на оф форумі бітернету і сьогодні вже він не працює. щось багато співпадає або ж навмисно:
"підключили в лютому минулого року. 2 місяці мав на халяву (в Чорткові проводилася акція). за весь час глюки були приблизно раз на тиждень. в інтернеті бував мало, можливо і тому мало замічав. останні декілька місяців в інтернеті проводжу часу не менше 8 годин на добу і в середньому в тиждень маю максимум 3 дні коли інтернет працює нормально а в решті - приходиться дзвонити інколи і по 3 рази на день. ніяких закономірностей я не замітив: ні година, ні роутер (міняв та коли пропадав інтернет відразу дзвонив до сусіда який підключений то тієї ж "площадки"), ні компютер, ні мак адреса роутера або ноута, ні порт... з чим це звязано - не маю навіть уяви, хоча чому має клієнт заморочуватися цим вже протягом більше року? чому я ще підключений до біретнету - тому що висока швидкість по доступній ціні - 100грн за 50 мегабіт (хоча на сайті вказано 100 мегабіт за 100грн але можливо це в тернополі). проплатив до кінця травня. якщо за цей період буде хочаб 5 разів вибивати - я вимушений буду змінити провайдера.
рекомендації щодо нових клієнтів на основі власного досвіду!:
1. якщо у вас пропадає інтернет хочаб 2 рази на тиждень та вас це дратує - ні заява (усна, письмову йду писати в понеділок), ні сотні дзвінків на гарячу лінію НЕ ДОПОМОЖУТЬ!!! точніше допоможуть але (можливо) так як в мене --- лише на декілька годин. та зауважте що будете чути дуже часто різні причини. не знаю, чи то збіг обставин чи то правда. хоча в останні 2-3 місяці постійно кажуть - немає звязку з площадкою (до речі - якесь обладнання на моїй площадці вже міняли, але чому за стільки часу не можна підключити мене до іншої?)
2. якщо ви не з тернополя або немає міського номера та готові терпіти низьку якість заради ціни - то сміло поповнюйте мобільний рахунок на 100 або більше грн бо вони підуть на розмови в ближчі 2 місяці (стартовий пакет МТС 0.25 коп за хв - приходилось не раз чекати з'єднання з оператором по 20 хв. повірте - коли срочно потрібне з'єднання з інтернтом - то варіантів не залишається! у сусіда ж так само, але йому легше - в нього робота "наземна").
3. дешевий сир лише в... загадкою лише залишається - чому клієнт повинет вникати в причини неполадок щодо з'єднання з інтернетом при тому що він платить гроші??? винні майстри? - найміть інших, хтось інший? - заміна. толку інакше не буде при такому відношенні до роботи.

абзац для адміністрації форуму: якщо це повідомлення буде видалено (що не раз буває на сайтах які видаляють критику в свою сторону), обіцяю, що воно буде опубліковано на решті технічних форумах та можливих сайтах які стосуються данної тематики.
дозволяю видалити тему створену мною після того як інтернет будет працювати ПОСТІЙНО!!!"
вам все ж рішати що робити

Беспредел

Скорість нище заявленної!
Постійні обриви звьязку!
Не реально дозвонитись в технічну підтримку!
Одним словов дно інтернет с дно покритям і сервісом!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!