Отзывы об интернет провайдере Discovery TRK

Сидів 2 роки на іншому провайдері і все було прекрасно. Потім переїхав у особняк і прийшлось підключитись до діскавері, через те що там більше нічого не підключають. Взяв тариф 25 Мбіт(Docsis) і реальний ІР. Такої швидкості і близько немає. Зранку і в обід десь в районі 15-18 Мбіт і буває, а у вечері швидкість взагалі падає до 1-5 Мбіт.

Спідтест на їхньому сайті нагло бреше, він хоститься на їхньому ж серевері і показує по великому рахунку локальну швидкість, а не швидкість інтернету.

Як тільки підключився торрент взагалі не качав. Я перевірив порти - всі виявились закриті. Подзвонив у тех підтримку, там мені пів години розказували про віруси, файерволи, роутер, і в результаті сказали шо нічого не блокують і шоб я перевірив на віруси(на то шо у мене лінукс і там вірусів бути не може вони взагалі не відреагували). Передзвонив їм через пів години, підняла трубку якась дівчина і сказала шо зараз відкриє всі порти. Після цього все запрацювало.

Можливо через ethernet в них і непоганий інтернет, но через docsis просто жахливий.

Короче кажучи був би вибір, зразу підключився б до когось іншого.

Аноним , 29.12.2011 в 19:26

Всё хорошо, но удручает DOCSIS

В рамках технологии DOCSIS вопросов к провайдеру почти нет, качество/цена удовлетворительные, аптайм отличный. Но время на месте не стоит, с FTTB-покрытием тормозят, с удовольствием переподключился не меняя провайдера. Аа-уу! 4-5 FTTB конкурентов уже во многих домах. Клиенты уйдут к ним.

Аноним , 19.03.2011 в 21:05

Скорость постоянно падает.

Из минусов: скорость соединения постоянно под вечер падает с 4-6 Мбит/с до 0,5-1...; цены высокие; внутренних трекеров нет; игровые сервера постоянно виснут.

Из плюсов: много кабельных каналов, стабильная инет-связь без разрывов.

Вывод: не уверен, что подключился бы к этому провайдеру сново, но менять на другого особого повода нет. Ждем падения цен или более гибких условий.

КУК , 19.02.2011 в 21:46

хороший провайдер

скажу цікаві речі про цього провайдера:

1) дньом інет з 2 мібт - до 128 кілобіт спускається (особливо час доступу один і той же, але ширина каналу - мала)

2) модеми - то вже занадто.....оптика - так згідний але підключення ще є по модемах...

3) рівні сигналу US, DS, DS SNR ta US SNR далекі від норми.

4) Завжди вони там щось крутять і не повідомляють по зміни в мережі - хоча б по телевізору по їх каналі давали повідомлення....

П.С. від себе - там немає локальної мережі....навіть трекер іто закрили....дивно, але вони кажуть що у них мультимедіа мережа - а де вона є? пару серверів КСу і більше нічого!!

Не брешіть людям про мережу!!!!

Міжічім в тех підтримці одні ідіоти - навіть не вміють говорити з людьми...часто щвоню а там бухим голосом -"що тобі треба? си нам пофік..."

написав свою та іншиз людей обєктивну думку!

Михайло , 24.01.2011 в 19:17

Якість нету нормальна, претензій особливих немає.

А по цінах почали програвати. Впали у святкову сплячку чи що?

Хватить святкувати - пора конкурентів взувати!

Аноним , 14.01.2011 в 14:51

IP

У каждого абонента выделенный ИП-адрес, соответственно с депозита, рапиды и т.д. качать Вы можете без проблем - это во первых.

Во вторых - когда звоните и попадаете на девушку - просите чтобы Вас переключили на тех-поддержку - соответственно Вас переключат на меня, либо на кого-то из двух моих напарников.

В третьих - если у Вас действительно проблемы со скоростью, и Вы уверены что это не на уровне девайса+Вы проверили все по "Буклете абонента" - http://tvnet.if.ua/index.php/to-abonents/download-center/category/2 - звоните, и мы постараемся в кратчайшие строки уладить Ваши проблемы.

С уважением,ТРК Дискавери, Ивано-Франковск

11,06,2010

Артур , 11.06.2010 в 15:04

UA-IX

не я влается участником UA-IX. буду відключатися. Хочав ночі швидкість більша але переваги швидкості у укр. мережі занадто великі

Витя , 30.05.2010 в 14:54

фуфло

Швидкість більше ніж в два рази нижча за заявлену. Не піднімається ні вдень ні вночі.

На претензії ніякої реакції крім обіцянок розібратися і скарг на брак часу.

Аноним , 09.05.2010 в 17:52

Нові тарифи просто супер... Скарг на швидкість взагалі немає, скільки передбачено в тарифному плані стільки і стабільна швидкість... Для тих в кого проблеми з швидкістю раджу шукати причину або в себе на машині, або передзвонити в тех підтримку, на протязі дня завжди поможуть... На даний момент і надіюсь в майбутньому на довго найкращий провайдер міста.. Одним з великих плюсів є наявність та розробка власного медіа порталу на якому присутнє практично все.

Юра , 25.03.2010 в 03:19

Новые тарифы

Недавно установили новые тарифы.

у меня 512кб а в ночь 2 мегабита. НО вот проблемка. в ночь даже до ё не дотагивает и днём только 450 а не 512.

Аноним , 11.03.2010 в 21:03