Отзывы об интернет провайдере Everest Broadcasting Company Ltd

Лучше нету

Если Вы ищете оптимальное соотношение цена-качество — вам к Евересту. Услуги действительно отличные. Лучшего по скорости и пингам провайдера в Виннице еще нету. Можно спокойно поменять тариф, что очень актуально на летние каникулы, отдых. Или просто не оплатить услугу, а потом через терминал внести деньги. Не успел прийти домой, а интернет работает уже Телевидение — картинка четкая, не нужно тюнеров.Также можно приостановить на летнее врем и не платить абон. плату. Все продумано для комфортного пользования.

Дима , 29.03.2019 в 11:54

Рекомендую

Особисто я рекомендую, тому що мене Еверест ще ні разу не підвів. Та й працівники людяні — завжди можна запитати та отримати відповідь. Дивно звучить, але в інших компаніях не дуже люблять, коли їх турбуєш питаннями… а Еверест навіть цілодобову підтримку дав нам. Мені, як користуавчу у віці вже, це подобається.

София Ивановна , 25.03.2019 в 13:24

Доброго ранку! Дякуємо за Ваш відгук.

Рекомендую!!!

Вирішила спробувати новий провайдер Еверест. І переконалась в тому, що отримую дійсно хорошу якість інтернету — швидкість суперова і класна підбірка каналів, є що подивитись) Є з чим порівняти!

А На рахунок сервісу то взагалі ЧуДоВо: -)

Я задоволена! Буду і надалі співпрацювати.

Eлена , 23.03.2019 в 12:27

Еверест рулить

Якщо для вас основне — відмінна послуга та якісний сервіс, то вам до Евереста однозначно. Ціна ж відповідає якості і навпаки. Рекомендую.

Диана , 21.03.2019 в 19:53

Еверест супер провайдер!!!!

Чудова компанія, приємні люди, якісні послуги, бездоганне обслуговування — це все про Еверест.

Дякую, що ви є у нашому місті. Приємно мати справу з командою професіоналів.

Наталія , 20.03.2019 в 18:29

Доброго вечора! Дякуємо за Ваш відгук.

Еверест цілком і повністю дає обіцяних 100 Мбіт. Взяв норм роутер 5ГГц і насолоджуюсь польотом інета. І вам рекомендую купляти норм техніку, а не китайське *мно, щоб потім не було нояння, що провайдер обманює не дає заявлену швидкість. Рецепт щастя: Еверест+ нормальний роутер.

Влад , 15.03.2019 в 11:48

Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук.

Рекомендую!

Хочу порекомендувати Еверест до підключення з власного досвіду:

— Інтернет працює стабільно

-додзвонитись по питанням можна завжди

-кабельне — гарна підбірка каналів.

Компанія розвивається, вкладає кошти у модернізацію — постійно бачу, як хлопці в формі Еверест метушаться, працюють. Особливо відчутно було в цю негоду позавчора-вчора, коли дерева валило… і на скільки оперативно Еверест відреагував. Молодці!

Валя , 13.03.2019 в 12:08

Доброго дня! Дякуємо за позитивний відгук.

Могло б бути краще, та нема куди

Перепробував не одного провайдера. Є з чим порівняти. Зупинився на Евересті, знайшовши багато переваг: хочеш, підключи одне лише кабельне, хочеш, лише І-нет, а хочеш, то і дві одразу. Воля нав"язує кабельне в нагрузку до інет. дозвонитись до Евереста без будь-яких зусиль+ дзвонити можна як вдень, так і вночі. До волі взагалі недозвонитись (Якщо необхідно викликати майстра, то Еверест шурудить швиденько (хоча і платно, якщо проблема моя)… до Волі — недозвонитись…дівчата Евереста — приємні, ввічливі, усміхнені, чого не скажеш про іншого «провайдера». Ну і саме головне — швидкість Евереста радує, як сонечко в небі) про швидкість і пінги Волі промовчу.

Олег , 06.03.2019 в 19:53

Все супер!

Однозначно буду користуватись лише послугами Евереста! Дуже швидко реагують на виклик. В мене трапилась ситуація: обірвався конектор біля роутера, відреагували швидко, зранку подзвонив, після обіду приїхали. Користувався до цього іншим провайдером, то ні додзвонитись, ні як додзвонився, то одразу не приходять, а чекати неділю… А тут все суперово! Прям відчуваєш себе «білою людиною».

Яна , 04.03.2019 в 11:34

Пора сваливать

Отличный интернет. За 10 лет никаких проблем, но 167 грн в месяц за один интернет как-то не по пацански.

Буду искать другие варианты.

Павел , 27.08.2018 в 10:18