Отзывы об интернет провайдере Information Technology

Те що потрібно

Я вже підключений до Грози цілих 10 років. За цей час бувало усяке) але саме головне що все є стабільним — Інтернет працює як і повинен працювати без перебоїв. Швидкість також на рівні. Телебаченням теж задоволений:) хоча рідко ним користуюсь.

Також підтримка хороша і завжди допоможе ще-й покаже якщо потрібно (Це — перевірено моїми товаришами та мною)

Моя думка така — На кожен товар є свій покупець.

Я обираю Грозу тому що тут мене все влаштовує.

Бачив кілька людей які дуже негативно відзивались і мені дуже цікаво звідки оце все ви берете?

Я розумію такі ситуації — коли підключені люди до інших провайдерів пишуть ось таке.

Але для чого говорити\писати те що взагалі і близько не так як воно є насправді.

P. S. Люди будьте Людьми!

Тарас , 24.09.2018 в 11:24

Хорошее качество

В действительности приятно удивлен, за все время в 8месяцев проблем ни разу не было но, перед тем как устанавливать я спрашивал у знакомых, куда подключиться так как я не разбираюсь. Сейчас доволен. спасибо

Олег , 04.09.2016 в 21:24

На 7 з 10

Ціни дуже малннькі, заявлена швидкість нормальна але вона рідко буває повна. 12мбіт в мене максимум було 1.6 мега байта в сек. В середньому 1.2 мега байта.

З мінусів буває інтернет пропадає майже на добу. Так в мене пропав з ніч дето в 22:00 31.12.2014 на 01.01.2015 то включили в кінці 01.01

07.01.2015 зеову пропав не до кінця. Інтернет є но сторінку гугла відкриває 30-40 сек.

Я так ррзумію коли багато користувачів онлайн то все дуже тормозить в інфоуентрі.

Andrey , 07.01.2015 в 21:56

Information Technology

Groza

Чудесное качество интернета, хорошая скорость и своевременная прекрассная поддержка всем советую!

Васыль , 09.08.2014 в 20:19

Чоткий Інет

Скорость нормальна нет не лагає перебоїв нема ваше норма.

Юра , 09.08.2014 в 19:31

Groza :)

Я Був підключений і до Арслану і до Бужан.

І скажу що не зовсім стабільний інтернет там... на відміну від Грози) перейшов зі своїми друзяками з Арслану на Грозу і дуже задоволений цим.

Швидкість та Стабілність замітна одразу

+ Цифрове Телебачення 120 телеканалів

Компанія Groza! Ви Найкращі!

Артур , 07.08.2014 в 20:50

Рекомендація

Рекомендую Всім!

Підключайтесь до - Інтернет Провайдера Groza.

1) Якісно та надійно

2) Швидко та недорого

3) Доступно та просто GROZA :)

Перший та Самий Найкращій Провайдер Міста Червоноград.

Віктор , 07.08.2014 в 18:14

Info

Користуюсь декілька років. Інтернет без перебоїв, помірні ціни, висока швидкість!

Вельми задоволений своїм вибором.

Андрій , 07.08.2014 в 18:14

Очень низкая стоимость и хорошая скорость. Единственный минус - иногда выключают интернет часа на пол из-за каких-то работ.

nikita , 15.02.2014 в 16:32

Інфоцентр

Невякому разі непідключайтесь до "Інфоцентр" спочатку було все добре а тепер ні. Інтернет тормозе.. час від часу зникає(не тільки в мене а в багатьох користувачів) в магазині(тех обслуг) вам нічого конкретного не порадять ба там сидять 2 ТП які нічого незнають а тільки будуть спорити з вами і казати що в них все добре. майстер як прийде то нічого не зробе.. і т.д.

Аноним , 04.06.2013 в 15:58