Отзывы об интернет провайдере KIM (Калуська інформаційна мережа, ТОВ)

Работа интернета

Работой очень довольный. Раньше у меня был интернет от Киевстара, работал очень плохо, постоянные сбои, а то еще хуже, мог вообще пропасть на несколько дней без объяснения.... Я это терпел 6 месяцев, потом решил сменить провайдера на КІМ.

Теперь все хорошо, скорость великолепная, без перебоев, работаю уже 12 месяцев и один раз только пропал инет во время грозы на 2 часа..... А так все в рамках. Работой доволен!

Vasiliy , 05 февраля в 14:52

Жахлива робота операторів

Обслуговування жахливе, оператор Христина вибиває під час розмови, тому що пояснити нічого не може, оператор Віталія обманює: при питанні чому немає інтернету, вона говорить, що техніки працюють на нашому будинку,а коли я сказала, що йду подивлюсь чи вони там працюють, вона відповіла, що зараз перевірить, виявилось, що вона і не знає де вони є, і як виявилось це вже конфіденційна інформація.

Аноним , 28.05.2016 в 13:09

оплата

Все добре лиш десь пропала оплата за інтернет через сайт бо було дуже зручно користуватись і не треба було ходити по банкоматах.

Віктор , 05.12.2015 в 00:04

Пару днів назад платежі з сайту відновлено. Крім того появились інші варіанти поповнень. http://www.kim.in.ua/index.php/%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%81/147-sposobu-online-oplat

На wi-fi

нет повна лажа. пропадає стабільно після обіду працювати не реально. Пінг після обіду і до 23 тримається в районі 250-1500. Тех підтримка нікудишня приїхали нічого не зробили лиш нерви зіпсували.

Оксана , 30.04.2015 в 15:58

Зашибісь!!!

Інтернет супер відмінна швидкість за помірну ціну дуже задоволений, збої? - ні нечув,а ті хто пишуть про якісь збої кожен вечір нехай спочатку навчаться користуватись компютером.

Володимир , 02.07.2014 в 20:58

Повна лажа, ЖАХ

Короче люди, це тихий ужас, на WI-FI скорість нету... та вона просто відсутня. Деколи так падає, що хоч бери тай вішайся. Лиш нервові клітинки горять через них. Якось фотографію в 384кб. грузив 2хв. таке-то. Працювати просто нема змоги, або якісь збій, або ще щось. Походу ділять сигнал на декілька антен, і таким способом колотять бабки, я би вже платив і 100 і 120 грн. але зробіть нормальний нет!

Іван , 14.06.2014 в 16:34

Інтернет крутий, грузи швидко, плачу за 2Мбит/с гузить 3Мбит/с - 4Мбит/с, обслуговування хороше, лиш ціна трошки висока, а так все зашибісь)))

P.S.

Дякую за інтернет КІМ

Олег , 22.04.2014 в 22:52

КІМ

Скорості в вихідні дні та ввечері 000,не інтернет, буду переходити на іншого провайдера і всім рекомендую,любий лиш не кім

Олег , 12.01.2014 в 18:22

хороший інтернет!!! збої бувають рідко, ціна нормальна, обслуговування хороше.

не жаліюсь!

коля , 23.11.2013 в 16:56

Бнет [цензура]

Може у тих, в кого кабель - норм інет... А на Wi-FI повна лажа... не рекомендую ныкому користвативя [цензура]...[цензура] дзвоню в тех пыдтримку, а вони кажуть "не устроює - выдключыть інет". Скорість тільки зранку більш-менш норм... після обіду краще вже з телефона в мережі сидіти!!!!! після 23.00 інет обрубуєся кожних 30хв! Не реально грати в онлайн ігри через мультиплеєр!!

Мар'ян , 20.04.2013 в 14:42