Отзывы об интернет провайдере KIM (Калуська інформаційна мережа, ТОВ)

Супер

Все класно!

нет не висне, недорого, і ніколи не відключають (з тех.причинан і тп.)!

Супер!

Valera , 15.10.2012 в 21:13

Лажа

Провайдер нікудишній,після обіду відеофайли не відкриваються взагалі.Швидкість 110-300кб/с(при 1 М/с згідно договору).На зауваження не реагують.

Аноним , 30.09.2012 в 16:09

Лажа повна

Херня, а не інтернет даже в Skype не можна нормально поговорити, голоса виснуть, скорости не має ніякої тільки гроші збивають. Сервіс ніякий дзвониш до них кажуть приїдуть, проходить місяць ніхто не приїздить. Забили на все, нічого не роблять щоб покращити якість інтернету.

Аноним , 06.05.2012 в 00:41

Зробіть щось з цим інтернетом! Кожен вечір якісь збої,і інтернет пропадає! Підключили, то ви казали швидкість супер,все решта так само! А сам інтернет не відповідає тим словам!Надоїдає такий інтернет,якщо з ним не можна нормально посидіти за компютером! Надоїдає!

юля , 02.03.2012 в 00:30

На WI-Fi обладнанні

Я не знаю, у мене скорість така яку і обіцяють тільки після 23-00, пінг 100-400 мс. У неділю пінг від 500мс і вище скорість максимум до 100кбіт/сек. Сервіс 50/50.Лажа повна ціни великі, а інтернет просто кошмар.

WASIL , 27.02.2012 в 15:14

НЕт хороший живу на проспекті швидкість по тарифу 15 а так 20 пінг не вищий за 45 деколи буває і по 10, взагалі задоволений.

Влад , 21.01.2012 в 01:51

На WI-Fi обладнанні

Я не знаю, у мене скорість така яку і обіцяють, пінг 10-40 мс. У неділю пінг до 150 мс. Сервіс 50/50. У нашому місті кращого просто нема, бувають тех.неполадки, десь 2 рази в місяць,по 2-3 години. Але ціни завеликі(

Саша , 20.01.2012 в 20:37

Повна лажа, а не НЕТ

Сервіс це повне г...о. Дзвониш до них вони дзвінок приймають так як служба психологічної підтримки, але коли кладуть трубку забувають, що до них дзвонили і просили приїхати. А ні то говорять по телефону, що з їхньої сторони проблем не має кажуть, що проблема в моєму компі. Але виїхати ніхто не збирається і вирішити проблему не має кому. Вони тільки рахують бабки. Швидкості не має тої яку вони повинні давати.

Іван , 26.12.2011 в 00:08

Девять балів з десяти! Швидкість ніколи (!) не буває нижча тарифного плану. 1-2 рази в місяць можуть виникати незначні неполадки або перебої які досить оперативно вирішуються.

Виталик , 01.10.2011 в 17:53

Ціни відносно швидкості завеликі...пінг ввечері трохи великий до 200 мс дотянує...у неділю краще взагалі не включати, щоб не руйнувати нервові клітини, а в день по буднях просто супер, пінг 20-30 мс.

Саша , 04.09.2011 в 16:10