Отзывы об интернет провайдере Komitex

Жахливо

Швидкість впала часто розриви тех підтримка ніяка!!! Не у всіх терміналах можна оплати дуже мало.Зробіть нормальну тех підтримку 24.7

Аноним , 25.07.2017 в 03:39

Цінова політика)

Мені підходить)

Ціна не висока, швидкість норм) Є свої нюанси, але гадаю Вони їх поправлять!)

Гадаю що цей відгук прочитає адміністрація чи хто в них там, і зроблять висновки) І покращать свої послуги і зможуть вийти в лідери)

Petro , 29.03.2017 в 21:17

Стабільний звязок

Підключили 3 місяці тому, політ нормальний, проблем ні з сайтами ні з іграми нема. Перебоїв з інтернетом майже не було (один раз на 30 хв) як на мене це ніщо (мав досвід з іншими провайдерами де набагато гірше).

Назар , 10.01.2017 в 16:11

ПОГАНИЙ ІНТЕРНЕТ

Х ня, а не інтернет НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУ!!!

томущо плачу багато, а інтернет не грзить навіть в вк прогружає довго

пинг 300 меншого небачив

коли падає сніг інтернету нема падає дощ інтернету нема

і ще одне дуже багато технічних робіт наприклад в вечері небуло інтернету подзвонив до них сказали що міняють кабель

НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

Максим , 10.01.2017 в 12:01

Komitex

Останім часом провайдер явно піднявся у якості надання послуг. Ціна приємна, якість не погана. Технічна підтримка ще трошки храмає.

Wergon , 04.08.2016 в 18:04

УЖАС

ВСІ новорічні свята інтернет виключається кожні 5 хвилин і включаєтьсЯ на 1 хв. на ніч після 2.00 ночі виключають взягалі. служба підтримки не реагує. відключайтесь і не тратьте гроші на вітер. перший бесплатний місяць все ок, а дальше ужас

Василь , 08.01.2016 в 15:52

Хороший і порядний провайдер!Кому він не подобається-прапор в руки!!!!Попробуйте КS G....O конкретне.Дякую всім працівникам Комітех за прекрасну роботу!Так тримати!

40016024 , 11.12.2015 в 23:17

Провайдер неадекват

Найгірший провайдер, не раджу нікому! Користуюсь інтернетом весь час, 24/7 онлайн. Раніше було все гуд, в техпідримку зюдзвонити не було потреби. 2 місяця назад почало розриватись з'єднання систематично декілька разів в день. Подумав про технічні оновлення, або щось в цьому дусі. Мої оптимістичні сподівння зруйнував дзвінок в техпідтримку "Комітех". Це був справді провал, відповіла дівчинка менеджер по сумісництву секретарка і оператор техпідтримки на пів ставки. Розмовляла в тоні "типу ти чо суда позвонив, я тобі нічо не далжна", надиктувавши мені стандартний алгоритм по перезавантаженню всього обладнання повідомила мені що "в вас вірус, то ваші проблеми". Маючи в озброенні 3 ноутбука, 2 планшетні ПК, і 2 мобільні телефони (все на різних платформах) впевнено заявив що вірус в неї в голові.

Висновок:

Низька якість обслуговування.

Неадекватна техпідримка.

Постійні розриви з'єднання, низький онлайн.

Коротше скажу не рекомендую нікому.

Vitaliy , 04.09.2015 в 23:04

Для виршення проблеми вкажіть свій логін.

Цілком достойний інтернет!

Маю досвід користування інтернетом і від "Волі" ([ЦЕНЗУРА]-провайдер), і від "Airbites" (дуже часті виключання зв'язку) і від "SkyNet", які тепер є частиною "Komitex".

Зв'язок +/-40 Мбіт (і на скачування і на віддачу) на тарифному плані 40грн! Це в два рази краще ніж вони обіцяють при цьому тарифі.

Дякую Вам хлопці. Ще б відкрили мені 80 порт і було б взагалі прекрасно )).

Щиро бажаю компанії успіхів в розвитку мережі на пСихові і можливе впровадження акцій на безкоштовні роутери, тоді конкурентів у Вас не буде.

Igoretc , 19.04.2015 в 15:28

Komitex

5 РОКІВ ЮЗАЮ

швидкість відповідає

буває (не) часто відключається

помилка вроді 691

то дуже зачірхує якраз у відповідальний момент

поміняйте ту коробку

Vlotko , 15.04.2015 в 10:27