Отзывы об интернет провайдере Net Group

Краще не звязуватись

Більше місяця інтернет, як гаряча вода в деяких містах, по дві години зранку і ввечері, в кращому випадку. Підтримка не відповідає, скидає дзвінки, або ж інтернет тут же зявляється на кілька хвилин. При обриві кабеля довелось самому ремонтувати, бо ремонтників не дочекавсь за два тижні. Якщо є можливість завести іншого провайдера, так і робіть, НетТруп - повне [ЦЕНЗУРА]

Юрій
23.01.2017 в 13:28
Прекрасно

Скорость очень высокая, и дешево что определенно плюс,НетГруп определенно лучший провайдер сети на данное времья.

Олег
24.12.2016 в 23:41
Провайдер - ПЛОХОЙ

4-й день скорость вместо 2 мегабит - 50-200 килобит. На службе поддержки девочки ничего внятного ответить не могут. Стабильность последние полгода ПРОСТО ужасная. Короче плохой провайдер - если есть альтернатива - меняйте.

Юрик
24.03.2016 в 21:23
Net Group

Живу в Яремче,вирішив збільшити швидкість інета і поміняв ОГО на NET Group,краще би я цього не робив бо такого роздолбайства я ще не бачив інет часто пропадає,швидкість інета постійно скакає,. Дзвоню в Надвірну кажуть добре ми подивимось...? Ніхто нікуда не дивиться і нічого не робить ні в Надвірній ні у Франківську.Субота,неділя у них вихідні. Це продовжується ось вже три місяця,такої безвідповідальності як в Net Group я ще не зустрічав. Раджу нікому не зв'язуватись з цією фірмою. Буду міняти провайдера,краще менша швидкісь але, щоб була стабільність.