Отзывы об интернет провайдере NetGroup

Добрий день! Ще ніколи не жалілась, тому не знаю куди про хамство Христини, яка працює в Калуші, написати. Моя реальна історія: Я хотіла підєднатись до інтернету і мені сказали чекати о 14годині 15.12 вдома. Я прочекала пів дня і ніхто не прийщов. Коли я їй передзвонила, то вона сказала, що прийдуть в суботу 16.12 о 9 годині. В суботу ніхто не прийшов і трубки не брав. Коли додзвонилась на номер 0347270110, то вони сказали, що в суботу вони ніколи не підєднують інтернет...Це Христина так насміхається і чужий час не цінує.Такого хамства я не сподівалась. І це серйозний провайдер???

Цікаво чи власник знає як Христина відганяє клієнтів???

Аноним , 16.12.2017 в 14:38

Хорошая компания, работники отзивчивые и культурные. хорошие специалисты, всегда придут на помощь, подскажут, научат, и даже просто поговорят.

ВОЛОДИМИР , 14.03.2017 в 00:12

інтернет

в мене впала швидкість інтернету я плачу за 1.5 мегабіт а получаю 0.20....0.30 кілобіт ? в чому різниця

василь , 12.03.2017 в 22:35

Скорость норм(+-). Форс-мажёрные перерывы связи (погода :( иногда напряжны...

Всем — по апельсину и шоколадке!

Нет Груп — наш до мозга костей!

Але… інколи сутужно несухо й некомфортно довгими зимовими вечорами й ночерами із-за обривів: (

Швидкість «так тримати»!

Техпідтримка на зв’язку (правда, в другій годині ночі ще звонить не рискували)

Короче, все в ажурі!

З вдячністю, Нижній Струтин (це коло м.Рожнятів (в свою чергу біля м.Калуш))

Nix-oN , 13.01.2017 в 16:05

частіше є ніж нема

для них плюс - нема конкуренції. Буває пропадає. Техпідтримки ніякої! Мав би альтернативу - відключився би.

Андрей , 01.12.2016 в 11:48

Я користувач провайдера Netgroup уже три роки (смт Брошнів-Осада, приватний сектор - оптоволоно). Практично нарікань немає. Але недавно читаю відгуки, і мене вразило, що жаліються на техслужбу. По-перше, Христинка,як я розумію, молода дівчинка – тільки освоюється на робочому місці. Дайте їй адаптуватись, всі ми колись починали, а досвід,на жаль, приходить тільки з часом. Так що відносіться один до одного з повагою. А по-друге, якщо техслужба в Калуші закінчила роботу, то всі питання вирішує техслужба Івано-Франківська, все дуже добре фахово організовано.

Звичайно є питання цінової політики. Між іншим, Інтернет провайдер Домонет в Києві проводить підключення по оптолінії в приватному секторі всього за 250 грн.

Поздоровляю всіх із святом Дмитра.

З повагою Б.Микола Васильович.

Микола Васильович , 07.11.2016 в 09:51

Заміна модема

Кому замінили модем пишіть число коли заміни?

І як пралює тепер все?

Інтернет не поганий але часто пропадає по невідомій причині!

oleggoran , 19.09.2016 в 16:24

нет так собі

шалена швидкість 100 мегебіт інколи його нема але я цілком задоволений служба підтримки дуже жахлива раджу звільнити цих працівників

марян , 08.11.2015 в 13:22

служба підтримки абонентів - жах

Користуюсь послугами провайдера 2 роки. Перший рік все було чудово, жодних нарікань. А цього року почалося. Інтернет зникає практично щодня. Інколи на 5 хв, а інколи на годину - півтори, а то й більше. Та найгірше навіть не це. Найгірше - служба підтримки. Таке враження, що там працюють люди абсолютно далекі від розуміння, як потрібно спілкуватися із клієнтами і які геть нічого не розуміють в технічній стороні справи. Щоразу, коли телефонуєш із претензіями, чому немає зв"язку, у них одна відповідь - перезагрузіть роутер. Це просто смішно! Дуже часто телефон (0342) 595-145 просто не відповідає!!! А ще дали номер телефона якогось Андрія Федоровича, який взагалі дозволяє собі НЕ піднімати трубку в робочий час. Таке враження, що йому телефонують, щоб спитати про погоду, а не залишити заявку про те, що не працює славнозвісний нет-груп. Одним словом, шукаю альтернативу.

P.S. І ще дуже цікаво, чи власники нет-груп знають про безлад, що твориться у їхній компанії????

Irina , 16.10.2015 в 13:20

Звоню в техподдержу, когда проблемы с интернетом - не берут трубку. Когда все наладилось - тогда перезванивают!

В последнее время, интернета больше нет - чем есть!!!

Василий , 21.06.2015 в 23:12