Отзывы об интернет провайдере PolyNet

Нормальный провайдер, вообщем-то

Есть иногда проблемы. Но в большинстве случаев, с интернетом всё хорошо.

Иногда ночью дарит 100мбит.

За почти бесплатно - хороший сервис.

Дима , 23.02.2017 в 03:24

Найгірший провайдер з яким доводилося мати справу. У плані стабільності, то edge/gprs на телефоні краще працює.

Швидкість переважно є, а от з пінгом біда.

Краще вже собі 3G-модем купити і користуватись будь-яким провайдером, тільки не Полунетом.

Віталій , 10.02.2016 в 00:55

polynet

провайдер от Национального Университета "Львовская политехника"

пока только развивается, но уже может предоставлять нужные услуги [внешний ip(по несколько), высокую скорость соединения(в условиях использования - достаточно дешево) и др.]

но у polynet немного "мутная", непонятная регистрация в сеть(пользователь не привязан к конкретному порту, кабелю)

думаю этот провайдер лучше, чем мой предыдущий - "Воля".

в целом он мне нравится

Сергей , 31.08.2015 в 17:02

Найгірший провайдер

Повністю погоджуюся з коментарями вище , полінет поганий провайдер

У нас в гуртожитку 1 мбіт/сек

Деколи буває що інтернет пропадає

Я не задоволений таким провайдером але маємо те що маємо

Иван , 23.09.2014 в 22:13

При Сталіні їх би розстріляли

Не провайдер, а аферисти. Беруть гроші практично за вітер. Кожного дня інтернет пропадає. Питання лише скільки раз за день і на який час. Пінг жахливий. Інколи виникає проблема з доступністю окремих сайтів

Як на мене, то їм пора переламати руки.

Тех. підтримка відсутня

Віталій , 07.06.2014 в 22:47

у всіх нормальних людей у Львові і-нет 100 мбіт,а тут примусова монополія політєха... про пінг я взагалі мовчу,3к сьогодні було,прям як в Уругваї,ніколи не підключайте цей інтернет,він просто убогий..

Vlad , 29.01.2014 в 16:49

Скільки років нас змушують користуватись цим...нервів просто не вистачає! Інтернет працює на всі 115 кб/с, хоча заявлена швидкість була - 2 мегабіти. Вдень сидіти в інтернеті практично неможливо. Таке відчуття, що ці 2 мегабіти поділили на весь гуртожиток! Але чого тут дивуватись, коли в працівники своєї контори набрали якихось індусів! Ніколи і ні за яких обставин не користуйтесь послугами цього дебільного провайдера! Краще гнити без інтернету, ніж примусово юзати це [ЦЕНЗУРА]! Відео на 20 секунд в ютюбі я дивився понад півтори хвилини! Та в мене телефон звичайний його швидше скачає і продивиться!

Аноним , 27.11.2013 в 12:25

ужас

Ужас, інтернет препоганий а найгірше те, що ми хочемо чи не хочемо всерівно платимо за інтернет разом з житлом. Це ще пів біди, на кімнату 2 кабеля, хоча живуть четверо. Швидкість капут 2 Мб і то якщо повезе, і навідь якщо повезе з тої швидкості нема толку, все так повільно грузиться що краще сидіти з телефона. Якби не монополія вони б здохли з голоду.

Аноним , 03.09.2013 в 00:18

Polynet

Polynet - це самий убогий провайдер інтернету в Україні. Інтерет падає до 20-25 разів на день. Крім того вночі також падає. Швидкість просто поражає своєю тупістю. Ніколи не користуйтесь послугами цих нікчем!

Олександр , 26.05.2013 в 02:17

Інтернет PokyNet

Інтернет доволі не поганий, як на ту ціну...

Інколи, буває, просто жадюгідний інтернет...інколи зовсім пропадає...але коли є, то хороший.

1 гб завантажує, приблизно за пів години.

nazuta , 15.05.2013 в 17:29