Отзывы об интернет провайдере HomeNet

HomeNet

Наверное самый лучший интернет провайдер в частном секторе в Виннице на Корее и Словянке (имею 2 дома и обо подключил к хоумнет). Быстро подключают, скорость отличная, пинг маленький. Рекомендую

HomeNet
Такого плохого интернета еще не было

У меня был Пипел нет, его хватало на почитат и посидеть в социальных сетях, после того как он исчез, пришлось подключится к «гигапону» после ихних терок и дележек к нынешнему Хом нету, так вот хуже интернета я еще не видел. качество услуг ноль. перерасчет никто не хочет делать, работает с огромными перебоями, и ихние отговорки мы сейчас вас перезапустим по три раза на день ДОСТАЛ. Никому не советую этого провайдера!!! Единственного кого хочу адекватных отметить это оператор Ася с горячей линии и ихнего техника Руслана. Адекватные люди которые на своем месте, очень жаль что таких людей мало. Сергей Манжуков

HomeNet
12 місяців, польот отлічний!!

Розповім і я свою історію.
Сьогодні рівно рік як я став абонентом Хоумнет.
Маю приватний будинок в районі Корея, і нажаль провести інтернет — це було щось на грані фантатики.
Перед тим як підключитися до даного провайдера, довго і нудно (близько 2-х років) подавав заявки до Укртелекому та жодного разу до мене так і не перезвонили, хоча у відділі підклюення нових абонентів завжди казали чекате на дзвінок. Був ще варіант — Радіо, але менеджер сказав я буду
незадоволений цим провадером через низьку швидкість (дякую йому за чесність). І ось обного чудового дня, на стовб повісили коробочку Хоумнет, зателефонував, поспілкувався, зробив заявку і на наступний день — вуаля.
А тепер про сам інтернет від Хоумнет (віршами заговорив ;:). Маю максимальний пакет де швидкість до 100 мега, а саме на шнурку від модема на ноут розганяеться 92-98 мега, але при користуванні через вайфай швидкість коливається від 60 до 85 м/б по всьому будинку. Маю вайфай тплінк на дві антени і реально на дворі ловить в радіусі до 45 — 50 кроків від будинку і швидкість нижще 33м/б не падае. Одним словом швидкість — супер.
Тепер що касається якості. За весь період користування, інтернет пропадав 4 рази. Двічі через Віницяобленерго (просто небуло світла), раз у зв"язку з профілактикою (зимою у люті морози), і останній раз десь тиждень назад коли на Магістратській рили траншеї для нових стовбів (але знову ж це не з вини провайдера, плюс до того мене попередили по смс, що не буде інтерета).
У компаніі є служба підтримки абонентів, працюють добре, завжди готові допомогти у вирішені питань, дозвоитися трішки важкувато, доводиться почекати декілька хвилин.
Ну і ціна на послуги: з недавнього часу плата 170грн, на мою думку — трішки дороговато, але в нас (жителів Кореї) вибір не великий. (може хтось із хоумнет прочитае мі відгук і зробить мені знижку ;:)
От така моя історія.
P. S. Не знаю як там у Вас (інших абонентів, які пишуть що постіно непрацює інтернет) мені здається що це конкуренти пишуть, просто у дуже схожі коментарії, а я задоволений і можу рекомендувати данного провайдера. Впевнений що хтось подумає що це проплачений відгук ;), запевняю Вас, пишу просто так.

HomeNet
Издевательство, а не предоставление услуги

Если, вдруг, выбираете среди провайдеров и есть альтернатива, воспользуйтесь альтернативой. Интернет работает с частыми перебоями, тариф повысили, но не качество услуги, за что платить, не понятно. Интернет может отсутствовать 4-5 дней, затем порадуют интернетом пару дней и снова его нет, постоянно авария на линии, ПОСТОЯННО! Операторы хамы и всегда один ответ, что в договоре указано, провайдер может не предоставлять услугу от 1 до 5 дней, чем и успешно пользуется. В начале месяца не было интернета, позвонила оператору, ответ — авария на линии, сроки не известны, позвонила на второй и третий день, ответ тот же, звоню на 4 день, а меня спрашивают оставляла ли я заявку! Якобы с моего номера никто не звонил все эти дни! Просто издевательство. Сегодня 21 число и интернет был 10 дней, в общей сложности! И за это тариф 170грн. При первой возможности, будем менять провайдера. Этого «провайдера» не советую никому.

HomeNet

Хочу висловити своє обурення діями стосовно абонентів і, можливо, ця скарга змусить задуматись чи лояльно Ви ставитесь до клієнтів! Наприкінці лютого місяця зайшовши на сайт даного Інтернет провайдера щоб дізнатись, яка сума потрібна для сплати за послуги Інтернету на березень поточного року, там було вказано 150 грн, далі я поповнила рахунок за допомогою EasyPay. 1 березня 2018 року зєднання з Інтернет мережею було відсутнє, мене вразило і обурило, коли дізналася причину відключення зєднання. При спробі додзвонитися по номеру абонентського відділу 0674081858 мене спідкала невдача (зайнятий номер) і лише десь після 40-го виклику вдалося додзвонитися. Після розмови з оператором Кариною виявилося, що послуга відключена через брак коштів, а саме 20 грн, мене проінформували смс про зміну абон плати з 1 березня, яка становитиме 170 грн. Але у мене на телефоні я не можу переглядати смс, а на Ваш сайт заходжу лише в особистий кабінет, щоб переглянути суму поповнення на наступний місяць. Обурює, що при своєчасній сплаті основної суми Ви одразу вимкнули зєднання, а могли б попередити, що бракує коштів і відключити згодом, адже поповняю рахунок постійно заздалегідь і лише через онлайн послугу EasyPay, бо не маю змоги з маленькою дитиною їздити в пошуках терміналу, а особливо в лютий мороз!!! Це недоопрацювання компанії Хомнет через яке мушу страждати я!?? Чому не замінили суму абон плати за березень 2018 р зі 150 грн на 170 грн??? Сподіваюсь, на майбутнє Ви будете працювати в інтересах обох сторін, а не лише в своїх!!

Достали уже!

Качество ТП ноль.Вчера как пропал интернет так и нет его.Звонил в ТП,сказали перезвонят.Суткки воз и ныне там.Два раза в неделю стабильно обрывы и поломки!

Оценка (8/10)

Работает почти всегда стабильно, но иногда бывает (чаще всего по ночам) выбивают DNS сервера.
Использую этот провайдер 2 года, до этого был Укртелеком, по-моему, любой провайдер лучше чем Укртелеком =D
Плачу 150гривен (хотя когда подключился, платил 100) за 100 Мб/c, притом реальная скорость 80-95 Мб/c.

Сделайте то, что ОБЕЩАИТЕ

Разочарован очень сильно. Работа техподдержки просто жуть. Оставил заявку скорость5 (из100) пообещали, что свяжется местный техник, ждал 5 дней, перезвонил получил ответ «Техник с вами связывался вы ответили, что все в норме…» никто НЕЗВОНИЛ!!!.. И такой цирк уже третий месяц. Любая попытка связаться с кем-нибудь кроме горячей линии (которая ничего не решает) бесполезна.

HomeNet

Не могу не поблагодарить за качество сети и обслуживания. Cкорость равна заявленной - 100 MB. Техподдержка мгновенная. Спасибо вам и успехов в дальнейшем развитии.

Shandor
09.12.2017 в 15:02
г. Кременчуг
HomeNet

Крайне негативно отношусь к компании «Хоум нет», ужасный интернет и ужасная техподдержка. Интернет очень часто пропадает, часто «пингует» в онлайн играх, может пропасть просто так. Очень частые аварии. На максимальной скорости ещё не работал, при заявленной 100 работает на 20 — 40 скачивания и то редко 40. Пожалуйста НЕ ПОЛЬЗУЙТЕСЬ услугами этой компании!