Отзывы об интернет провайдере TerNet

TerNet

Хороший провайдер. За небольшую цену можно получить хорошую скорость, и при первом подключении акция — бесплатный интернет на 4 месяца. Рекомендую этого провайдера.

Сайт провайдера — http://ternet.com.ua/

Сергей , 20.12.2017 в 21:21

Проблеми

Заявлена швидкість 20 Мбіт/с. Після перезагрузки роутера ~15 Мбіт/с, а потім падає до паро сотень кілобіт в секунду. Наврядчи проблема в роутері.

Весела 16

Тарас Лабяк , 02.10.2016 в 02:04

Добрий провайдер!

Попросив підключити, приїхали через день. Правда до мене треба було оптику тягнути, тож за підключення запросили 800грн. Але тепер маю 20/20мбіт за 70грн в місяць. В ОГО такого ніколи не буде. Проблем зі з'єднанням немає, швидкість стабільно вище 15мбіт.

Богдан , 18.04.2013 в 17:27

Один з кращих провайдерів Тернополя!

Майже два роки як користуюся інтернетом від данного провайдера і задоволений!!! За ці два роки лише три рази був обрив звязку і то два з них у новорічну ніч(що не дуже і засмутило бо святкував :) Ну а третій обрив був у лютому, так зранку подзвонив і вже за годину майстер був у мене, виявилось дріт на криші обірвався(бо дріт висить по будинку)На збій реагують активно!!!Швидкість стабільна!!! ЗАДОВОЛЕНИЙ НИМИ І РЕКОМЕНДУЮ!!!

data 24.08.2012

isana , 24.08.2012 в 12:59

Какие деньги такой и инет

Я перпровбував майже всіх провайдерів крім бітера, забагато запросили за підключення, кілька днів підключився до Тернету, працює класно, звичайно швидкість буває різною, але неменшою 16 мбіт/с.

Mикола , 04.06.2011 в 22:11

ternet

мне не нравится этот провайдер !

то что говорят что он супер - полный бред!!

скорость не та совсем что должна быть, а деньги платятся за ту что надо...

Алиса , 23.02.2011 в 23:44

Накращий провайдер в місті

Молодці завжди отримую завірену швидкість без перебоїв. Порівняно з іншими досить добре себе рекомендую впродовж декількох років.

Аноним , 26.12.2010 в 15:34

Все ок, нормально работает. Иногда может пропасть на несколько минут, но это редко. техподдержка супер, так как у нас офис - соседние кабинеты)

Аноним , 06.10.2010 в 15:46

ето не правда... давно пользуюсь етим провайдером.... і ничего.... никаких проблем... всьо прекрасно роботает

asd , 25.06.2010 в 13:02

Ребята,вы жалуетесь на Укртелеком.Вы не пробовали такого кидалу как Тернет.При заявленной скорости 5Мбит\с дают от 80 до 200 килобит,а деньги берут как надо.Беспредел!

Аноним , 20.06.2010 в 21:02