Отзывы об интернет провайдере UARNet

Все віддмінно, хороший провайдер, швидкість більша за заявлену. Ціну б трішки нижчу, а так все ок)

Ніяких відключень за місяць не було)

Андрій , 04.06.2017 в 00:56

Все ОК!

Нормальный провайдер. Скорость отвечает заявленной и даже чуть выше!За месяц пропаданий интернета не было!

Niko , 29.03.2017 в 21:58

Уарнет уже не тот

раньше все было лучшим, сейчас уже не то, пинг плохой, скорость не та, Западная Украина верит вам я уверен...

Воздух , 24.02.2017 в 02:36

Провайдер не задовільнив

Оплачую 120 грн 2 мб. швидкість при скачуванні 240кб\с.де ви бачили такі ціни?! заявленої швидкості в більшості не мае. з ранку до обіда ще може витримати пінг 30-80 то після обіду 300-500.не раджу цього провайдера.в Тех.Підтримці кажуть у вас є загальна проблема у вашому районі, чекайте! приблизних термінів визначення проблеми сказати вони не можуть.проблему вирішують з грудня 2016 року і по сьой день.Відео коли поставили то 1.мб завантажувало, а зараз взагалі не завантажуе треба чекати хв 10.про онлайн ігри взагалі сказати нема що.грати можливо тільки вночі

Роман , 15.02.2017 в 18:56

4ipNet

Дуже поганий інтернет. пінг 300 стабільно.

100 кбит/с. Немає допомоги від служби підтримки.

Sasha , 05.01.2017 в 22:13

Швидкість інтернету в 4 разу гірша за домовлену. у вихідні неможливо подивитись фільм навіть я мінімальній якості! Хоча так у будні дні зранку є всіх 20Мбіт!

Андрей , 05.01.2017 в 21:37

Високий пинг

Брав роки 3 тому , раіше інтернет був нормальний , але на даний час уже як рік постоянно високий пинг , 50-200 тільки після 23:00 пінг може бути 13-20 , а так цілий день пінг 50-200

Аноним , 06.11.2016 в 22:41

Слабка швидкість

Слабка швидкість інтернету спочатку була 50 мб. сек, а тепер 10 і до того ж пробадає цілими днями ніяк не можливо посидіти норм в інеті!!! ви або робити норм інтернет і швидкість або я не платитиму взагалі вам!!!

Василь , 02.08.2016 в 01:11

Рекомендую уникати цієї банди

Жалію що звязався з ними… Підключення 5000 грн. Пропав інтернетзвʼязок, тиждень не можу допроситися усунути неполадки. У вихідні навіть не надійтеся що хтось із техпідтримки вийде на звʼязок. Це жах!!!

Vasyl , 27.06.2016 в 15:48

Пользуюсь около 10 лет. Более-менее стабильный интернет, проблем с обрывами больше зимой, но и летом бывают, раньше было лучше. Зато со скоростью за все это время никогда не обманывали, очень стабильно выдает либо оплаченную скорость в 50 мбит/c, либо чуть больше, и цены хорошие.

Анонимно , 27.06.2016 в 08:23