Отзывы об интернет провайдере UTeam Ltd

Зміна тарифів

Провайдер без жодних попереджень з 1 липня 2019 року збільшив у 3 рази тарифи, користуючись відсутністю можливості та часу підключитись до інших провайдерів в орендованих приміщеннях. Було 100 грн. стало 300 грн.!!!

Такого безпрєдєлу вже давно не було.

пане Гурик!!!???

Сергій , 29 мая в 17:51

Провайдер в общем неплохой, с нормальной скоростью соединения, работа службы поддержки на высоком уровне. Мне все нравится

Аноним , 28 мая в 17:33

Розчарування року.

Жахливий провайдер з жахливим рівнем надання послуг. Перейшла на нього цієї осені і вже неодноразово пошкодувала.

Швидкість інтернету в кілька разів нижча, ніж заявлена, постійні розриви на лінії, і просто прекрасна служба підтримки.

На будь-яке звернення оператор спочатку рекомендує перезавантажити роутер (окнорм, це логічно), а коли говориш, що це не допомгло, або тупо скидає дзвінок, і після того ти ще пів години додзвонюєшся, попадаєш на іншого оператора, який — що? — ага, рекомендує перезавантажити роутер; або говорить, що з їх боку все ажурно, а мені треба міняти роутер, і тоді вот все запрацює як в казці.

Ні, ну серйозно? Тричі зверталась в техпідтримку (з різними проблемами), і на кожне звернення — універсальна порада: а ми що, ми нічого, міняйте роутер!

Простіше провайдера поміняти (

Анастасія , 25.12.2018 в 16:39

НетГроб

Техпідтримка Нетгрупа заявила що у клієнтки віруси, тому погано працює інтернет. ПРошуршав 3ма антивірусами. Все чисто. Температури впорядки. Пінг по мережевій карті на ноутбук чистий.

Техпідтримка — попугаї які повторюють завчені фрази. У всьому винуваті віруси.

А я думав винувате ваше бездарне убоге начальство яке не обновлює обладнання (свічі) — бо жлоби.

Тікайте в райони — там де поки у вас нема конкурентів — ви будете «на висоті». В місті є набагато серйозніші провайдери.

А ви як були убогим нетгробом так і залишитесь…

Позорище, а не провайдер...

Виктор , 17.06.2018 в 16:06

Отличный провайдер!

Провайдер просто отличный, один из лучших в городе, сначала было 2 провайдер( Inty, Воля) Оба плохо работали, думал перейти на другой провайдер. Наконец-то выбрал этот, и он меня полностью устраивает. Хочу отметить качество интернета и поддержку. В общем провайдер отличный.

Игорь , 17.04.2017 в 21:26

Супер!

Хороша робота! Пропав інтернет, я подзвонив і повідомив про проблему. Через 5-ть хвилин все знову запрацювало. Усунули проблему віддалено, це говорить про високий рівень професіоналізму. І це на Різдво, коли всі святкують. Відмінна компанія, все супер, всім рекомендую! 07.01.2017 г.

P. S. Окреме спасибі співробітникам компанії Ютім, які чергували в цей день!

Макаренко , 07.01.2017 в 14:37

Тех. поддержка ужас

Такое впечатление, что в техподдержке сидят глупые попугаи, повторяющие "я ничого не бачу, цэ у вас". И так каждый раз, ни разу за все время не признали, что это у них проблемы! Вася говорит "включите-выключите модем", в следующий раз условный Петя мне доказывает, что Вася такого "сказати не миг". Надоело в общем, держат клиентов за идиотов.

Аноним , 05.01.2017 в 18:08

Гірша служба підтримки яку зустрічав

Жахливий персонал, сьогодні говорять одне, завтра інше, дозвонитись нереально, а якщо йдуть гудки вони просто збивають! Не раджу мати з даним провайдером жодних справ. Пожалієте не раз

Іван , 09.11.2016 в 14:01

Тех.підтримка жахлива

В тех.підтримці сидять стрєлочники, в разі проблеми з підключенням, не допомогають, а відправляють в сервісний центр, мол то не їх вина у відсутності інтернета, а то проблеми з мережевою картою чи ще щось, а насправді проблема на лінії. Останній раз такий «спеціаліст» нарадив мені такого, що прийшлось робити откат системи, добре що я додумалась, і все стало як було.

Аноним , 25.10.2016 в 19:43

Доступний всім...

Після зміни тарифного плану з 50 мбіт до 80 ( ніби розумію, що це заявлено для локальної мережі) вже другий тиждень тест показує швидкість вдвічі - втричі нижчу, ніж було до "поліпшення" тарифного плану, само-собою для тесту виключені будь-які підключення і все таке... тобто раніше було 8000\15000 кбіт в середньму на вході і виході, то тепер за тих же умов часто і таке буває :

Время пинга: 41 мсек, Входящая: 1154 Кбит/сек, Исходящая: 2994 Кбит/сек --- вночі

Тобто, якщо інет портібен для роботи - раптом треба 2 ГБ вивантажити швидко на якийсь сервер вже і бігом - на ютім важко розраховувати - іноді аж смішно - хостер може приймати файли швидше, ніж я віддаю.

Інет, якщо і пропадає, то рідко лише на декілька хвилин (останні 2 роки, принаймні), але швидкість падає стабільно часто.

Техпідтримка дуже людяна, працює чемно і ввічливо, тому не хотілось міняти провайдера, але краще було би, якби до неї взагалі не потрібно було звертатись )

Оля , 11.03.2016 в 01:45