Отзывы об интернет провайдере UTeam Ltd

Розчарування року.

Жахливий провайдер з жахливим рівнем надання послуг. Перейшла на нього цієї осені і вже неодноразово пошкодувала.

Швидкість інтернету в кілька разів нижча, ніж заявлена, постійні розриви на лінії, і просто прекрасна служба підтримки.

На будь-яке звернення оператор спочатку рекомендує перезавантажити роутер (окнорм, це логічно), а коли говориш, що це не допомгло, або тупо скидає дзвінок, і після того ти ще пів години додзвонюєшся, попадаєш на іншого оператора, який — що? — ага, рекомендує перезавантажити роутер; або говорить, що з їх боку все ажурно, а мені треба міняти роутер, і тоді вот все запрацює як в казці.

Ні, ну серйозно? Тричі зверталась в техпідтримку (з різними проблемами), і на кожне звернення — універсальна порада: а ми що, ми нічого, міняйте роутер!

Простіше провайдера поміняти (

Анастасія , 25.12.2018 в 16:39

НетГроб

Техпідтримка Нетгрупа заявила що у клієнтки віруси, тому погано працює інтернет. ПРошуршав 3ма антивірусами. Все чисто. Температури впорядки. Пінг по мережевій карті на ноутбук чистий.

Техпідтримка — попугаї які повторюють завчені фрази. У всьому винуваті віруси.

А я думав винувате ваше бездарне убоге начальство яке не обновлює обладнання (свічі) — бо жлоби.

Тікайте в райони — там де поки у вас нема конкурентів — ви будете «на висоті». В місті є набагато серйозніші провайдери.

А ви як були убогим нетгробом так і залишитесь…

Позорище, а не провайдер...

Виктор , 17.06.2018 в 16:06

Отличный провайдер!

Провайдер просто отличный, один из лучших в городе, сначала было 2 провайдер( Inty, Воля) Оба плохо работали, думал перейти на другой провайдер. Наконец-то выбрал этот, и он меня полностью устраивает. Хочу отметить качество интернета и поддержку. В общем провайдер отличный.

Игорь , 17.04.2017 в 21:26

Супер!

Хороша робота! Пропав інтернет, я подзвонив і повідомив про проблему. Через 5-ть хвилин все знову запрацювало. Усунули проблему віддалено, це говорить про високий рівень професіоналізму. І це на Різдво, коли всі святкують. Відмінна компанія, все супер, всім рекомендую! 07.01.2017 г.

P. S. Окреме спасибі співробітникам компанії Ютім, які чергували в цей день!

Макаренко , 07.01.2017 в 14:37

Тех. поддержка ужас

Такое впечатление, что в техподдержке сидят глупые попугаи, повторяющие "я ничого не бачу, цэ у вас". И так каждый раз, ни разу за все время не признали, что это у них проблемы! Вася говорит "включите-выключите модем", в следующий раз условный Петя мне доказывает, что Вася такого "сказати не миг". Надоело в общем, держат клиентов за идиотов.

Аноним , 05.01.2017 в 18:08

Гірша служба підтримки яку зустрічав

Жахливий персонал, сьогодні говорять одне, завтра інше, дозвонитись нереально, а якщо йдуть гудки вони просто збивають! Не раджу мати з даним провайдером жодних справ. Пожалієте не раз

Іван , 09.11.2016 в 14:01

Тех.підтримка жахлива

В тех.підтримці сидять стрєлочники, в разі проблеми з підключенням, не допомогають, а відправляють в сервісний центр, мол то не їх вина у відсутності інтернета, а то проблеми з мережевою картою чи ще щось, а насправді проблема на лінії. Останній раз такий «спеціаліст» нарадив мені такого, що прийшлось робити откат системи, добре що я додумалась, і все стало як було.

Аноним , 25.10.2016 в 19:43

Доступний всім...

Після зміни тарифного плану з 50 мбіт до 80 ( ніби розумію, що це заявлено для локальної мережі) вже другий тиждень тест показує швидкість вдвічі - втричі нижчу, ніж було до "поліпшення" тарифного плану, само-собою для тесту виключені будь-які підключення і все таке... тобто раніше було 8000\15000 кбіт в середньму на вході і виході, то тепер за тих же умов часто і таке буває :

Время пинга: 41 мсек, Входящая: 1154 Кбит/сек, Исходящая: 2994 Кбит/сек --- вночі

Тобто, якщо інет портібен для роботи - раптом треба 2 ГБ вивантажити швидко на якийсь сервер вже і бігом - на ютім важко розраховувати - іноді аж смішно - хостер може приймати файли швидше, ніж я віддаю.

Інет, якщо і пропадає, то рідко лише на декілька хвилин (останні 2 роки, принаймні), але швидкість падає стабільно часто.

Техпідтримка дуже людяна, працює чемно і ввічливо, тому не хотілось міняти провайдера, але краще було би, якби до неї взагалі не потрібно було звертатись )

Оля , 11.03.2016 в 01:45

Не раджу Ютім!

Біля 2-х років користувався послугами Ютім на вул. Незалежності. Все було нормально: і інтернет і телебачення завжди працювали без проблем. Не одному знайомому протягом цього часу радив Ютім. Недавно підключив той же Ютім на квартирі по вул. Чорновола. Все стало жахливо. Не вистачає швидкості. Напевно обладнання не дозволяє забезпечити потрібну пропускну здатність для інтернету. Телебачення працює із перебоями. Особливо по вечорах, коли багато людей користуються Інтернетом. На численні звернення у Ютім ніхто адекватно не реагує. Тупі відмовки, що "сесія висить задовго" :)) Такі відмовки можуть підійти для технічно-не грамотних клієнтів (жертв) Ютіма. Із ввічливості, я не став пояснювати, що причина у "сесія висить задовго" - це пурга сивої кобили. Після численних звернень - нікому не рекомендую Ютім. Як і всі шарашкіни контори, Ютім старалося коли клієнтів було мало, а коли завоювали якусь частку ринку, то стали до клієнтів відноситися вкрай незадовільно. НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ Ютім у Франківську!

Іван , 12.09.2015 в 22:37

Нормальний провайдер.П1дключив батькам 20Мб/с близько року назад,коли не прийду-швидк1сть на висот1.За свою ц1ну-досить пристойна як1сть.Бували збо!,але не критично,так як 1нтернет домашн1й

Володимир , 11.04.2015 в 03:22