Отзывы об интернет провайдере Undernet

Undernet

Скорость у данного провайдера хорошая, пользуемся уже более 5-ти лет, все устраивает

24.02.2022 в 16:32
Undernet

Купил интернет за 100 грн в месяц,получаю стабильные 100мбит в секунду. Пользуюсь интернетом уже более 7 лет,бывали случаи отсутствия интернета,но это была редкость. Мне всё нравиться за такую цену,советую

Всем доволен

Пользуюсь давно, больше 7 лет, качество сигнала стабильное, когда были неполадки с роутером, оператор доступно пояснил причину и дал рекомендации. Нравится индивидуальный подход оператора, а не заученные фразы, истинное желание помочь в решении вопроса. Так же приятно удивляет и радует лояльность во всех вопросах.

Юрий
13.07.2020 в 09:34
Undernet
Худший провайдер, которым я пользовался

В новострое только этот провайдер, других пока нет и не предвидится.

Качество связи соответствующее - постоянные обрывы, пинг скачет, смотреть стримы и играть онлайн невозможно.
У техподдержки стандартные отмазки "у нас все работает", собирать стату и слать трейсы бесполезно.
В решении проблем клиентов не заинтересованы.

Продают свои услуги связи мелким "провайдерам" в районе, отчего качество услуг вокруг только падает. 2 километра от Киева и следов цивилизации как не бывало.

10.02.2018 в 12:42
Undernet

Ужасный провайдер. Постоянные обрывы соединения, скачущий пинг и никакая техподдержка, у которой «все работает».

30.07.2017 в 14:19
Бест ОДО

Ужасно плохо!!! Самый плохой провайдер с которым сталкивался!!! Интернет очень часто пропадает на техподдержку не дозвонишься, куча номеров и не один не отвичает. Если у Вас работа на прямую связана с интернетом этот оператор не для Вас, я мучался пол года и поминял оператора, теперь все ок.

Руслан
09.02.2017 в 11:53
г. Ирпень
Рекомендую провайдера

Скорость стабильная 91-93 Мбит (по тарифу — до 100Мбит).
Просадок нет, пинг в игра на уровне 40-60мс.
Пропадает только при длительном отключении света в районе.
Качеством я доволен, рекомендую этого провайдера всем своим знакомым.

Undernet -ПЛОХОЙ ПРОВАЙДЕР!!!!

Мій власний досвід!Пишу відгук-01.01.2016.!!!На жаль, вибирати провайдера не довелось, т.к. ЖЕК підписав договір тільки з 2-а компаніями!Підключення було в канун Нового Року за НЕТ і IP-TV!Вартість підключення,як вже потім виявилось, становить 300грн+100грн на абоненський рахунок!31.12.2016 Новий рік із-за технічних проблем зустрічав без TV!(((IP-TV-ПО,яке зроблено по-аматорські. Якість зображення -3,передачі даних-3,канали розтягуються по телевізору!!!Жах,буду міняти провайдера!!!

Евгений
01.01.2016 в 10:56

Добрий день!

По-перше, дякуємо за Ваш відгук, для нас спраді важливо отримувати зворотній зв'язок від абонентів. З приводу порушених питань, можемо зазначити слідуюче:

1) Питання взаємодії Клієнтів з ЖЭКом та строки настання бажання підключитись до нашої мережі - на жаль не відносяться до нашої компетенції, оскільки ми не можемо впливати на ці речі.

2) Підключення послуг в нашій компанії - це платна послуга, налаштування послуг на кожному приладі (wi-fi роутер, тв-приставка чи СМАРТ телевізор) - також платна послуга. Інформація по вартості цих послуг вказана на нашому сайті, також цю інформацію ми намагаємося надавати кожного разу при отриманні заявки на підключеня та консультації Клієнта. Якщо хтось з наших менеджерів не надав Вам точну і повну інформації, тоді вибачаємось, спробуємо покращити цей момент в нашій роботі. У Вашому конкретному випадку - 100 грн це вартість підключення, 50 грн - налаштування Wi-Fi роутеру, 50 грн - налаштування СМАРТ телевізору, та 100 грн - авансове внесення абонплати за обраним тарифом (потрібно для активації послуг). Разом - це якраз згадана Вами сума - 300 грн.

3) Дійсно, ми підтверджуємо що налаштувати IP-TV на Вашому телевізорі вдалось не одразу, оскільки Ваш телевізор з функцією SMART TV - відносно застарілої моделі, ПО для яких виробником вже не підтримується, а інструкції з налаштувань не завжди відповідають останнім версіям прошивок. Саме тому, потрібний був певний час щоб знайти необхідну інформацію з приводу налаштувань. Наскільки нам відомо, 03 січня до Вас повторно приходив наш майстер, та остаточно все налаштував.

4) Вказана послуга IP-TV знаходиться в тестовому режимі, і абсолютно безкоштовна для всіх наших абонентів. Поняття "тестовий режим" само по собі означає, що якість данного телебачення - не ідеальна, але ми щодня працюємо над його вдосконаленням. Саме тому, в данний момент для отримання справді якісних послуг "Телебачення", ми кожному нашому абоненту рекомендуємо користуватися нашими платними сервісами - цифровим інтерактивним телебаченням від "OLL TV" та "Divan TV". Але, на жаль, інколи наші рекомендації просто не враховуються, що і призводить до ось таких ситуацій.

Сподіваємось що наша відповідь надала Вам певні пояснення, та сподіваємось що зараз у Вас все з нашими послугами - гаразд. У разі, у Вас зостались якість питання чи проблеми, Ви завжди можете звернутися до нашої технічної підтримки за телефонами (093) 170-03-48 та (044) 390-78-40 - працює щодня та цілодобово 24/7.

---
З повагою,
Ваш Undernet
Інтернет - такий, як треба!

Отлично

Хороший провайдер! Всегда хороший пинг. Потерь пакетов не замечал. Интернет пропадает редко. Цена чуть выше, чем у конкурентов, но оно того стоит.

Евгений
16.04.2015 в 15:36

что-то не так с заявленной скоростью 100/100
спасибо что за подключение не драли втридорога.

кено 400мб качало 30 минут., я и уснуть успел.
что тут сказать? все хотят денег, но некто не хочет выполнять свои обязательства.
грустно :(

Ант