Отзывы об интернет провайдерах (Ивано-Франковск)

Розчарування року.

Жахливий провайдер з жахливим рівнем надання послуг. Перейшла на нього цієї осені і вже неодноразово пошкодувала.

Швидкість інтернету в кілька разів нижча, ніж заявлена, постійні розриви на лінії, і просто прекрасна служба підтримки.

На будь-яке звернення оператор спочатку рекомендує перезавантажити роутер (окнорм, це логічно), а коли говориш, що це не допомгло, або тупо скидає дзвінок, і після того ти ще пів години додзвонюєшся, попадаєш на іншого оператора, який — що? — ага, рекомендує перезавантажити роутер; або говорить, що з їх боку все ажурно, а мені треба міняти роутер, і тоді вот все запрацює як в казці.

Ні, ну серйозно? Тричі зверталась в техпідтримку (з різними проблемами), і на кожне звернення — універсальна порада: а ми що, ми нічого, міняйте роутер!

Простіше провайдера поміняти (

НетГроб

Техпідтримка Нетгрупа заявила що у клієнтки віруси, тому погано працює інтернет. ПРошуршав 3ма антивірусами. Все чисто. Температури впорядки. Пінг по мережевій карті на ноутбук чистий.
Техпідтримка — попугаї які повторюють завчені фрази. У всьому винуваті віруси.

А я думав винувате ваше бездарне убоге начальство яке не обновлює обладнання (свічі) — бо жлоби.

Тікайте в райони — там де поки у вас нема конкурентів — ви будете «на висоті». В місті є набагато серйозніші провайдери.

А ви як були убогим нетгробом так і залишитесь…

Позорище, а не провайдер...

24-Seven
не вміють спілкуватися із клієнтами, хамлять

Щойно мала розмову із працівником нетгруп, який не захотів представитися (назвав себе так: Богдан, начальник відділу). Неприємні відчуття залишаються після спілкування із такими горе-працівниками. Прізвища, на жаль, я так і не получила, але номер озвучу — (067) 177-15-37. На сайті нетгруп він (тобто номер) є. Проблему мою так і не вирішили, хоча проблема ця пов’язана із роботою провайдера. В дуже нахабній манері мене запитали, а чи маю я кошти, щоб вони (тобто провайдер) вирішив проблему, яка виникла по їх же вині. Шановні власники, нетгруп! Клієнт завжди правий! Не буде клієнтів — не буде і вашого заробітку. Вчіть своїх працівників спілкуватися!

Отличный провайдер!

Провайдер просто отличный, один из лучших в городе, сначала было 2 провайдер( Inty, Воля) Оба плохо работали, думал перейти на другой провайдер. Наконец-то выбрал этот, и он меня полностью устраивает. Хочу отметить качество интернета и поддержку. В общем провайдер отличный.

ПЛОХОЙ ПРОВАЙДЕР

Нет виключають коли їм заманеться (в середньому нет відсутній 1 - 2 дні на тиждень).
Додзвонитися практично неможливо.
НЕПІДКЛЮЧАЙТЕСЬ !!!

Супер!

Хороша робота! Пропав інтернет, я подзвонив і повідомив про проблему. Через 5-ть хвилин все знову запрацювало. Усунули проблему віддалено, це говорить про високий рівень професіоналізму. І це на Різдво, коли всі святкують. Відмінна компанія, все супер, всім рекомендую! 07.01.2017 г.

P. S. Окреме спасибі співробітникам компанії Ютім, які чергували в цей день!

Тех. поддержка ужас

Такое впечатление, что в техподдержке сидят глупые попугаи, повторяющие "я ничого не бачу, цэ у вас". И так каждый раз, ни разу за все время не признали, что это у них проблемы! Вася говорит "включите-выключите модем", в следующий раз условный Петя мне доказывает, что Вася такого "сказати не миг". Надоело в общем, держат клиентов за идиотов.

Discovery TRK

Найкращий провайдер Інтернету у місті.
Швидкість стабільна.
Доступ до інтернету також стабільний.
Ремонтні роботи проводяться у ночі, що дуже зручно.
Завжди максимальна заявлена швидкість. (80 Мбіт/сек)

це повне кидало

боже який убогий провайдер кожного мiсяця немае вiд 3 до 5 днiв iнтернету!!плачу за 20мб получаю 13мб, пiнг вiд 120 до 800 щей скачками в iграх онлайн пiнг 600 телепорти!!!майже всi вихiднi iнтернет вiдсутнiй до служби пiдтримки дозвонитися важко!!системний адмiншстратори з знанями обслуговуваня мережi на рiвнi простого користувача позорище!!!!АЩЕ СУЧАСНI ТЕХНОЛОГII!!!!

Suchasni informatsiyni merezhi, Ltd

Пінг 2490!!!Просто жахливо.Швидкість стрибає,народ робіть щось,розумію що погода не льотна,але люди чесно кажучи не задоволені,починають жаліти що відмовилися від УКР Телекому,отже з нас оплата,з вас нормальний інтернет!!!