Отзывы об интернет провайдерах (Львов)

Eksi.Net
Подяка

Дуже дякую за оперативність і за відношення до кліента , ваш інтернет чудовий , всім знайомим раджу ексінет, дякую все гарно працює, успіхів вам!!!

Kopiyka

Інтернет працює чудово. Жодних нарікань немає і не було. Напевно найкращий провайдер у м.Львові... Рекомендую усім !)

Роман
18.01.2022 в 11:24
Eksi.Net
Благодарность

Хочу поблагодарить за оперативность, наконец я сижу с нормальным интернетом, мой планшет и телевизор просто просто ожили, очень вам благодарна!

Укртелеком
Днище

Скорость днищенская, пинг для игр не подходит от слова вообще. Ну, если у вас хватит нервов дождаться скачивания игры, конечно. Скорость на отдачу еще более днищенская.

akvzi
09.11.2021 в 22:12
Радіо сервіс

Провайдер хороший, інтернет працює стабільно та на великій швидкості при цьому за досить не велику ціну

Andrii
22.09.2021 в 17:20
Kopiyka

Хороший провайдер. За помірну ціну можна отримати якісний інтернет, цифрове телебачення та компетентну цілодобову техпідтримку. Швидкість інтернету ввечері стабільна, завантажується все швидко, телевізійні канали не сипляться, чітка картинка, якщо виникають проблеми, то завжди можна додзвонитися до операторів

Роман
08.09.2021 в 14:36
Kopiyka

Перейшли на тариф 1000 Мбіт/с, все дуже швидко завантажується. Роутер для такої швидкості також треба потужний, дешевий роутер не підходить.

Андрій
31.05.2021 в 12:00
Рекомендую Копійку.

Інтернет працює доволі швидко. Технічна підтримка по телефону цілодобова. Вчора до нас прийшов майстер і замінив конектор на кабелі коли ми його випадково вирвали.

MaxPro
28.05.2021 в 11:15
Linkcom
Лінкком

Подумайте перш ніж підключатись до цього провайдера.
Спочатку все було супер. В порівнянні з Укртелекомом, Лінкком був для мене ідеальний провайдер. На данний момент обриви чим далі тим частіше. Швидкість в перервах між обривами відмінна, а щодо обривів приємні оператори звинувачують споживача, ніби в споживача проблемний роутер.

Олег
11.04.2021 в 07:19
Kyivstar GSM
Діалект Львів

Як правило не залишаю негативні відгуки, але на цей раз вже накипіло.

Живу в орендованій квартирі, де вже був підключений інтернет провайдер Діалект.

Плачу 155 грн за телебачення і 100 грн за інтернет, також окремо оплачую виділенe IP адресу 35 грн. Відключити телебачення не можна — така цінова політика у цій «прекрасною» компанії. Разом самий мінімальний пакет 10Мбит з виділеним IP обходиться в 290 грн.

Отже, що ж я отримую за 290 грн:
— Регулярні подвисания (збільшення пінгу) або зовсім втрата пакетів даних на стороні їх маршрутизатора або після нього.
— Служба підтримки яка працює виключно до 18:00, а у вихідні дні іноді не бере трубку.
— Тупо не працюючий інтернет більше 1 доби. На скарги, відповідають перевантажити роутер.
— Регулярні подвисания під час відео або аудіо зв’язку.

Остання ситуація викликала бажання залишити відгук. Дзвоню о 17:55 в службу підтримки, кажу що немає інтернету. Відповідають, що зараз перезавантажать на своєму боці обладнання, і щоб я через 5 хвилин перевірив, мовляв, якщо не буде і далі інтернету, то оформлять заявку на майстра. Перевіряю через 5 хвилин — інтернету так і немає. Дзвоню їм, а трубку вже ніхто не бере. Мабуть вже 18:01 і робочий день закінчився!!!

Дзвоню на наступний день. Називаю свою адресу, а від туди незадоволений голос: «Інтернет повинен бути, перевірте ще раз». Перевіряю, дійсно інтернет є. Але вже через пів години знову пропадає. Додзвониться не можу. В результаті від моменту як мені запропонували оформити заявку на майстра пройшло 24 години. Інтернетом за цей час я користувався тільки пів години. Майстра очікувати не доводиться.

Працюю з дому, завтра понеділок, походу працювати доведеться йти в коворкінг або платити операторові телефонного зв’язку за послугу роздачі інтернету.

У мене складається враження, що ні працівники ні керівництво компанії взагалі ніяк не вмотивовані щоб у користувачів не було перебоїв з постачанням послуги.

Також відносяться до користувачів як до ідіотів. Приїжджає майстер, каже що у мене проблеми з маршрутизатором, потрібно купувати більш новий, в ньому проблема. Потім йде на горище, щось там робить і протягом пари тижнів проблем немає. І так кожен раз. Питання, ну якщо ви знаєте як усунути проблему, і знаєте що вона періодично виникає, ну не включайте окуня, працюйте над обладнанням. Якщо обладнання потребує ручного перезапуску, Перезапускайте. Накипіло.

Загалом якщо є можливість вибирати, то ні в якому разі не Діалект. Побережіть нерви.

Максим
28.02.2021 в 19:20