Отзывы об интернет провайдерах (Борислав)

Укртелеком никогда не покупайте!!

Если вы хоть чуть-чуть сидите в онлайн играх то это вам так попортит нервы, ёще хуже тупых польських тиммейтов. Ни скорости, ни нормального пинга. Цена завышена, ёще и очень завышена. Если купите, потратите деньги на ветер. Контракт был на 10 а до 2 не дотягивет

Иван , 06.02.2016 в 12:23

Негативный

Оставляю негативный отзыв, часто случаются неполадки, интернет отключается, последний месяц так вообще, несколько мин. подключки, затем сам по себе отключается...приходится в ручную опять включать.....дозвониться не реально-просто игнорирование-трубку не берут, оплата только в одной точке города-не удобно, подключить можно на месяц и дольше, на меньшее количество времени не возможно, это плохо, когда уезжаете, интернетом не пользуетесь, значит потраченные деньги просто пропадают.

Раньше ещё как то мириться было можно, но последнее время просто катастрофа-если работаете в интернете(как я)-не подключайте!

Мы отключаемся от этого оператора-надоело-просто до невозможности....

Валерия , 23.01.2016 в 22:13

У нас в місті(зокрема на 600-тці) все Робит) пречудово.

Бажаю Вам успіхів і адекватних клієнтів!

А. Володимирович , 30.06.2014 в 18:24

Не вистачає швидкості. Провайдер жадіна.

і це з 40 Мбит/сек.

Dima , 26.12.2013 в 10:40

очень плохо

достал уже этот провайдер с его дибильными услугами прыгает как хочет,может быть 10мб через 10 секунд 0мб и так постоянно

валерий , 19.04.2013 в 23:24

Відповідь Михаилу

Я один з тих що Ви назвали "ТЕЛА полу-теплые с бутылкой пива в зубах" (це не пиво було, а 1 BEERMIX). Уточніть будь-ласка які "извилины" Ви знаєте. На рахунок підключення: 1. Де Ви прочитали що приватний сектор безкоштовне підключення; 2. Не треба вигадувати якісь не зрозумілі суми. Тепер про трафік: Вам зразу говорили що ваші девайси куплені на блошиному ринку нікудишні, і ми почули відповідь "нехай мені вони будуть я їх дешево купив". А потім коли Ви самі переконались чомусь відповіді тут не написали?!.

Тарас , 25.03.2013 в 00:28

Итак... Полная шняга. Подключал сегодня 05.12.2013г. Подключали ТЕЛА полу-теплые с бутылкой пива в зубах. Я работаю в сфере IT-технологий, так что все ихние извилины знаю. Заказал трафик 8 Мбит\сек - да, Все фонтан! но работало ток 3 часика и фак. трафик упал на 256 кВбит\сек. Звоню, жалуюсь, что оплатил за безплатную подключку 300 грн. + абонплата. А мне говорят: "Это у нас все Фонтан - а у вас...". Понимаю (какой бы Вы не заказывали трафик все равно дадут 256 кВбит/сек) - я нуб. Печаль. Пожалуйста не лоханитесь.

Михаил , 06.01.2013 в 02:26

Найкращий інтарнет - це WeNet

Звичайно гроза це є стехія, в людей підчас грози і телевізори, і холодильники та інше обладнання горить. Провайдер не виноватий за перепади напруги під час грози. Але на сайті провайдера пише що підчас грози потрібно кабель відключити. Я був користувачом Укртелекому (підключений до інтернету) 8 років і з них 5 роки працював інтернет кожного місяця пропадав на тиждень, на два, а одого разу сім тижнів не працював і всерівно був змушенний платити, а подзвонив і добалили ті дні коли не працював через грозу. Ціна/якість відповідає.

Тарас , 04.01.2013 в 12:41

Не підключайтесь до уарнету

у мене заявлена швидкість 2мб, але завжди інтернет тупить і швидкість не більша за 512кб, коли дзвоню в техпідтримку швидкість з‘являється на 15 хв і так кожного дня.

Робіть свої висновки!

Міша , 02.01.2013 в 18:50

підключив нетворк

мав ого. вийшов з ладу "халявний" модем за 1 гривню. сидів 3 місяці без інету, але оплату нараховують - договір на 2 роки. взяв від сусідів венет тимчасово, потім підключив собі нетворк. у венета, незважаючи на 3 стіни, показники по швидкості та пінгу набагато кращі-постійно швидкість 5-в т. ч. в час-пік. У нетворка об 18-22 год. швидкість дуже падає, пінг гірший (вул. Володимира Великого 173.

Але Боже, збав вас від ОГО та іхніх Бориславських працівників - дурять нагло і безсовісно.

ігор , 05.11.2012 в 20:29