Отзывы об интернет провайдерах (Бучач)

Телефонна лінія "Укртелеком"

Користуюсь послугами від Укртелеком вже давно, але літом цього року, перестав працювати телефон, а швидкість в мене залежить від телефонної лінії. Ось я і став зразу провіряти швидкість інтернету. Speedtest показував 2мб, хоча раніше видавав 6. Я зателефонував за номером який був вказаний на упаковці від роутера, сказали що проблема в лінії і вирішать за 3 дня, загалом лінію мені робили 21 день, поки я сам не пішов в міську філію і не сказав їм. Зробили все чудово, навіть швидкість стала аж 12мб. Я був щасливий, але через місяць вона впала знову до 6, але уваги я не звернув. І ось через 3 місяці 8.11.2017 телефон знову перестав працювати, я зразу подав заявку. Цей мемуар пишу 12.11, телефон досі не працює, інтернет 2мб. Боюсь знову прийдеться чекати 3 тижні.

Андрій , 12.11.2017 в 09:37

Нет

В нашому місті не так вже й багато провайдерів, вибрав саме Укртелеком.

В загальному оцінка 4/5, оскільки іноді бувають проблеми зі з"єднанням, та і за 100 грн. можна би було і більше, ніж 4 Мбіти..

Проте мені цього достатньо, швидкість скачування до 1 Мбіта.

Служба підтримки працює не найкращим чином, іноді важко додзвонитись.

Ihor , 05.03.2013 в 16:50

Пустая трата денег

скорость ужасная, не рекомендую этого провайдера никому. даже при наличии внешней антенны качество приема не улучшается, а у выходные можете даже забыть что он у вас есть. потому что кроме плохого настроения ничего не получите.

Ігор , 30.09.2012 в 23:15

Входящая скорость 3.72 Mбит/сек

Исходящая скорость 437.39 Kбит/сек

Пинг не определен

Время проведение теста 24 сентября 2010 18:05

ОЧЕНЬ ХОРОШИЙ ПРОВАЙДЕР :)

НА ШАРУ СКОРОСТЬ РОЗДАЕТ :))

Аноним , 24.09.2010 в 18:11

Бест

Ты реально прав! Бест не выполняет того что должен! И что с ними делать? ПОсле того что я увидел в панельном доме что ЮТП кабель смотан езелентой то я не надеюсь на лутчее(((

Аноним , 29.05.2010 в 04:12

ЖАХ(((

До ср*ки службу підтримки. Проблеми кожен день, а саме обриви. У службі кажуть, що лінія добра, перевірити квартирне зєднання, але воно "залізне". Короч, повиганяти їх нафіг з роботи треба))

Аноним , 20.05.2009 в 23:32