Отзывы об интернет провайдерах (Винница)

Сергей

Наверное самый лучший интернет провайдер в частном секторе в Виннице на Корее и Словянке (имею 2 дома и обо подключил к хоумнет). Быстро подключают, скорость отличная, пинг маленький. Рекомендую

Сергей , 16 августа в 15:37

Чи можу я рекомендувати? Скоріш за все — так. Є нюанси, наприклад, що не можна зробити регулярний платіж приват24, що дуже зручно для моєї сім"ї; що центральний офіс, де вирішуются більшість питань — працює лише до 6 години… Але з цим можна миритись) Основне — відмінний сервіс, стабільний і-нет та цікаве ТБ.

Олег , 25 апреля в 12:25

Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук

Переїхала в тому році з Києва, приємно здивована якістю сервіса — в столиці не такі привітні, а тут так люб"язно консультують. Послуги дійсно якісні — все качається-грузиться швиденько! Акції для нових абонентів — також як приємний бонус був для мене

Іванка , 15 апреля в 16:39

Доброго дня! Дякуємо за відгук.

Рекомендую.

Очень правильное отношение компании к клиентам: подстраиваются под клиентов, стараются учесть все нюансы. Работают над качеством услуг, поэтому проблем нету ни с кабельным, ни с интернетом. Еще раз — правильная компания с правильными приоритетами.

Злата , 08 апреля в 09:46

Доброго ранку! Дякуємо за Ваш відгук.

Ура! Я виграла подарунок)))

Дуже тішусь, що виграла) Як додатковий бонус до якісних послуг, Еверест проводить частенько різноманітні розіграші. І я вперше в житті виграла) Стосовно послуг, то що Інтернет, що кабельне — якісні, цікаві та за доступними цінами.

Аня , 04 апреля в 15:51

Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук та вітаємо з виграшем)

Хочу анлоязычные каналы!

Интернетом доволен полностью, очень хотелось бы побольше англоязычных каналов.Идеально был просто отдельный пакет таких каналов)

Алик , 03 апреля в 14:27

Доброго дня! Ваша пропозиція буде обов'язково розглянута. Дякуємо за відгук.

Лучше нету

Если Вы ищете оптимальное соотношение цена-качество — вам к Евересту. Услуги действительно отличные. Лучшего по скорости и пингам провайдера в Виннице еще нету. Можно спокойно поменять тариф, что очень актуально на летние каникулы, отдых. Или просто не оплатить услугу, а потом через терминал внести деньги. Не успел прийти домой, а интернет работает уже Телевидение — картинка четкая, не нужно тюнеров.Также можно приостановить на летнее врем и не платить абон. плату. Все продумано для комфортного пользования.

Дима , 29 марта в 11:54

Рекомендую

Особисто я рекомендую, тому що мене Еверест ще ні разу не підвів. Та й працівники людяні — завжди можна запитати та отримати відповідь. Дивно звучить, але в інших компаніях не дуже люблять, коли їх турбуєш питаннями… а Еверест навіть цілодобову підтримку дав нам. Мені, як користуавчу у віці вже, це подобається.

София Ивановна , 25 марта в 13:24

Доброго ранку! Дякуємо за Ваш відгук.

Рекомендую!!!

Вирішила спробувати новий провайдер Еверест. І переконалась в тому, що отримую дійсно хорошу якість інтернету — швидкість суперова і класна підбірка каналів, є що подивитись) Є з чим порівняти!

А На рахунок сервісу то взагалі ЧуДоВо: -)

Я задоволена! Буду і надалі співпрацювати.

Eлена , 23 марта в 12:27

Еверест рулить

Якщо для вас основне — відмінна послуга та якісний сервіс, то вам до Евереста однозначно. Ціна ж відповідає якості і навпаки. Рекомендую.

Диана , 21 марта в 19:53