Отзывы об интернет провайдерах (Дрогобыч)

Так себе!

Уже сколько раз подряд, проседает скорость, сейчас например пинг 73 и 3 мб/с, а платишь то за 25…короче, не знаю как там в других городах, но в Дрогобыче жесть!

Олег , 28.07.2017 в 23:08

Якісний інтернет.

Підключився я до провайдера Radio Network не так вже і давно, но поки, що ніяких проблем не наблюдалося, на зявку для підключення відреугували досить швидно до тижня часу вже все підключили і настроїли. Швидкість відповідає тарифу повністю, + низький пінг, і без перобоїв.

Ігор , 01.06.2016 в 16:09

Отзыв о провайдере Киевстар

Т.к после переезда на новую квартиру в ней не оказалось интернета, первым заданием было - обрести его.

Поискав провайдеров в моем районе, остановился на Киевстаре. Тем более, что даже у подъезда висела табличка с номером дома, подъездом и диапазоеом квартир.

Я позвонил в клиентскую службу и договорился о подключении. Вечером, в той же день, мне позвонила ,барышня, менеджер и сказала что на следующий день у них не получается. И так они откладывали мне подключение 4 дня. В субботу, наконец то, мне подключили интернет с предложеной скоростю в 100МБит.

Качество обслуживания не на очень высоком уровне.

Самим интернетом - более-менее удовлетворен.

Бывали скачки пинга или скорости. Но, не на столь долгий период.

Качество кабеля, который проложили - скупая, но терпимая. Патчкорд надо менять раз в 3-4 месяца.

Роман , 27.03.2016 в 19:35

Швидкість дуже низька!!!

Що мені робити .Швидкість заявлена вища в л=декілька раз .Напишіть мені. Укртелеком як так ?? уже декілька років

Дмитро , 27.01.2016 в 23:11

Плохой отзов.

Частые перебои в интернете,плохая система личного кабинета,интернет не удоволетворяет.Скорость вроде нормальная но неочень.

Иван , 18.04.2015 в 21:47

Характеристика про провайдера та інтернет-послуги "Network.lviv.ua''

Я користувався і користуюся послугами і-нет вже доволі довго. Протягом всього часу та багатьох змін провайдерів "network.lviv.ua", став надзвичайно вигідним та,безсумнівно, високоякісним та стабільним інтернетом.

Користуюсь даними послугами протягом 3-х років, і за довгий час використання я отримував більш ніж очікував. При наданні 5 мгб/сек. я отримував 10+ мгб/сек.- що вплинуло на подальше використання "LN". Стабільність, швидкість, якість- це без сумнівів короткий опис про "LN". При перегляді фільмів, закачці, як з браузера так і торрента, завжди получав більше ніж платив, що гріє душу кожного користувача, котрий користується "LN".

Зараз мій тариф -25 мгб/сек. а надають мені понад 95мгб/сек та 90мгб- швидкість віддачі сервера.

Хочу подякувати провайдеру за надання вискоякісних послуг, та надіюсь на ваш подальший розвиток.

Vitaliy , 05.04.2015 в 23:49

Плюси:Стабільна швидкість,низький пінг.

Мінуси:Непостійна онлайн-підтримка на сайті,трішки задорогі ціни.

Олександр , 12.01.2015 в 16:32

Тупий ігнор!!!!!!!!!

Просто в шоці від такого відношення!!!! Невже не цінуєте клієнтів? На дзвінки відповідають хамовито(не всі)!Проблеми не усувають!!! У мене останнім часом на телефоні кращий інтернет а ніж стаціонарний при тому що кабельний!!! Network.lviv.ua НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! При можливості зміню провайдера!!!

??? , 20.12.2014 в 17:12

поганий інтернет

Живу у м.Дрогобичі Львівської обл. інтернет жахливий, зверненя до оператора відповідь хочеш користуйся, а хочеш ні. Всі посилають куда можна працівники просто хами закрити треба таку багадєльню.Ніколи не підключяйтесь до ОГО.

roman , 15.07.2014 в 23:20

поменял Киевстар на Пиплнет

недавно подключился к пиплнету , скорость 50 Мбит плюс реальная айпишка , канал устойчивый , очень доволен !

Виктор , 21.01.2014 в 23:37