Отзывы об интернет провайдерах (Ивано-Франковск)

Kyivstar GSM
Жлобокиевстар

Вместо 50 скорость 20-40 за 120 грн месяц. У конкурентов 100 за теже деньги, а по акции 20 грн месяц скорость 90, например ВОЛЯ. Зачем платить больше жлобокиевтару, тем более инет сбоит месяцами, сервиса никакого.

Discovery TRK
2020 год постоянно растет цена!

Что за безпредел! Цена растет почти каждый месяц, при этом клиенты в курс не поставлены! Качество интернета постоянно разное.Ни какой конкрктизации и постоянства! Просто отстой!!!

Discavery це дно

не розумію, за що плачу гроші(

вихідна швидкість 400 кбітс, пінг в іграх під 500, 10% втрачених пакетів регулярно

Работает довольно неплохо

На офисе стоит данный интернет, у нас человек 15 пользуется и багов практически не бывает. Тариф правда не дешевый, но у нас стабильное подключение это самое главное. Скорости хватает для задач.

Зміна тарифів

Провайдер без жодних попереджень з 1 липня 2019 року збільшив у 3 рази тарифи, користуючись відсутністю можливості та часу підключитись до інших провайдерів в орендованих приміщеннях. Було 100 грн. стало 300 грн.!!!

Такого безпрєдєлу вже давно не було.

пане Гурик!!!???

UTeam Ltd

Провайдер в общем неплохой, с нормальной скоростью соединения, работа службы поддержки на высоком уровне. Мне все нравится

Розчарування року.

Жахливий провайдер з жахливим рівнем надання послуг. Перейшла на нього цієї осені і вже неодноразово пошкодувала.

Швидкість інтернету в кілька разів нижча, ніж заявлена, постійні розриви на лінії, і просто прекрасна служба підтримки.

На будь-яке звернення оператор спочатку рекомендує перезавантажити роутер (окнорм, це логічно), а коли говориш, що це не допомгло, або тупо скидає дзвінок, і після того ти ще пів години додзвонюєшся, попадаєш на іншого оператора, який — що? — ага, рекомендує перезавантажити роутер; або говорить, що з їх боку все ажурно, а мені треба міняти роутер, і тоді вот все запрацює як в казці.

Ні, ну серйозно? Тричі зверталась в техпідтримку (з різними проблемами), і на кожне звернення — універсальна порада: а ми що, ми нічого, міняйте роутер!

Простіше провайдера поміняти (

НетГроб

Техпідтримка Нетгрупа заявила що у клієнтки віруси, тому погано працює інтернет. ПРошуршав 3ма антивірусами. Все чисто. Температури впорядки. Пінг по мережевій карті на ноутбук чистий.

Техпідтримка — попугаї які повторюють завчені фрази. У всьому винуваті віруси.

А я думав винувате ваше бездарне убоге начальство яке не обновлює обладнання (свічі) — бо жлоби.

Тікайте в райони — там де поки у вас нема конкурентів — ви будете «на висоті». В місті є набагато серйозніші провайдери.

А ви як були убогим нетгробом так і залишитесь…

Позорище, а не провайдер...

24-Seven
не вміють спілкуватися із клієнтами, хамлять

Щойно мала розмову із працівником нетгруп, який не захотів представитися (назвав себе так: Богдан, начальник відділу). Неприємні відчуття залишаються після спілкування із такими горе-працівниками. Прізвища, на жаль, я так і не получила, але номер озвучу — (067) 177-15-37. На сайті нетгруп він (тобто номер) є. Проблему мою так і не вирішили, хоча проблема ця пов’язана із роботою провайдера. В дуже нахабній манері мене запитали, а чи маю я кошти, щоб вони (тобто провайдер) вирішив проблему, яка виникла по їх же вині. Шановні власники, нетгруп! Клієнт завжди правий! Не буде клієнтів — не буде і вашого заробітку. Вчіть своїх працівників спілкуватися!

Отличный провайдер!

Провайдер просто отличный, один из лучших в городе, сначала было 2 провайдер( Inty, Воля) Оба плохо работали, думал перейти на другой провайдер. Наконец-то выбрал этот, и он меня полностью устраивает. Хочу отметить качество интернета и поддержку. В общем провайдер отличный.