Отзывы об интернет провайдерах (Ивано-Франковск)

Розчарування року.

Жахливий провайдер з жахливим рівнем надання послуг. Перейшла на нього цієї осені і вже неодноразово пошкодувала.

Швидкість інтернету в кілька разів нижча, ніж заявлена, постійні розриви на лінії, і просто прекрасна служба підтримки.

На будь-яке звернення оператор спочатку рекомендує перезавантажити роутер (окнорм, це логічно), а коли говориш, що це не допомгло, або тупо скидає дзвінок, і після того ти ще пів години додзвонюєшся, попадаєш на іншого оператора, який — що? — ага, рекомендує перезавантажити роутер; або говорить, що з їх боку все ажурно, а мені треба міняти роутер, і тоді вот все запрацює як в казці.

Ні, ну серйозно? Тричі зверталась в техпідтримку (з різними проблемами), і на кожне звернення — універсальна порада: а ми що, ми нічого, міняйте роутер!

Простіше провайдера поміняти (

Анастасія , 25.12.2018 в 16:39

НетГроб

Техпідтримка Нетгрупа заявила що у клієнтки віруси, тому погано працює інтернет. ПРошуршав 3ма антивірусами. Все чисто. Температури впорядки. Пінг по мережевій карті на ноутбук чистий.

Техпідтримка — попугаї які повторюють завчені фрази. У всьому винуваті віруси.

А я думав винувате ваше бездарне убоге начальство яке не обновлює обладнання (свічі) — бо жлоби.

Тікайте в райони — там де поки у вас нема конкурентів — ви будете «на висоті». В місті є набагато серйозніші провайдери.

А ви як були убогим нетгробом так і залишитесь…

Позорище, а не провайдер...

Виктор , 17.06.2018 в 16:06

Молодцы!!! Скорость стабильная на протяжении шести лет.А ночью с 1.00 до 9.00 в "турбо" режиме поднимается в два раза.Было подключение с модемом,но там ограничение по скорости.В 2016 году бесплатно переподключили на "оптоволокно".До этого скорость была 10Мбит/с.а теперь днем 50 а ночью 100Мбит/с.На цене это ни как не сказалось.В общем,так держать!!! ТРК Дискавери Вы лучшие!!!

Павел , 05.11.2017 в 02:21

не вміють спілкуватися із клієнтами, хамлять

Щойно мала розмову із працівником нетгруп, який не захотів представитися (назвав себе так: Богдан, начальник відділу). Неприємні відчуття залишаються після спілкування із такими горе-працівниками. Прізвища, на жаль, я так і не получила, але номер озвучу — (067) 177-15-37. На сайті нетгруп він (тобто номер) є. Проблему мою так і не вирішили, хоча проблема ця пов’язана із роботою провайдера. В дуже нахабній манері мене запитали, а чи маю я кошти, щоб вони (тобто провайдер) вирішив проблему, яка виникла по їх же вині. Шановні власники, нетгруп! Клієнт завжди правий! Не буде клієнтів — не буде і вашого заробітку. Вчіть своїх працівників спілкуватися!

Ірина , 24.07.2017 в 16:00

Отличный провайдер!

Провайдер просто отличный, один из лучших в городе, сначала было 2 провайдер( Inty, Воля) Оба плохо работали, думал перейти на другой провайдер. Наконец-то выбрал этот, и он меня полностью устраивает. Хочу отметить качество интернета и поддержку. В общем провайдер отличный.

Игорь , 17.04.2017 в 21:26

ПЛОХОЙ ПРОВАЙДЕР

Нет виключають коли їм заманеться (в середньому нет відсутній 1 - 2 дні на тиждень).

Додзвонитися практично неможливо.

НЕПІДКЛЮЧАЙТЕСЬ !!!

Тарик , 27.01.2017 в 16:06

Супер!

Хороша робота! Пропав інтернет, я подзвонив і повідомив про проблему. Через 5-ть хвилин все знову запрацювало. Усунули проблему віддалено, це говорить про високий рівень професіоналізму. І це на Різдво, коли всі святкують. Відмінна компанія, все супер, всім рекомендую! 07.01.2017 г.

P. S. Окреме спасибі співробітникам компанії Ютім, які чергували в цей день!

Макаренко , 07.01.2017 в 14:37

Тех. поддержка ужас

Такое впечатление, что в техподдержке сидят глупые попугаи, повторяющие "я ничого не бачу, цэ у вас". И так каждый раз, ни разу за все время не признали, что это у них проблемы! Вася говорит "включите-выключите модем", в следующий раз условный Петя мне доказывает, что Вася такого "сказати не миг". Надоело в общем, держат клиентов за идиотов.

Аноним , 05.01.2017 в 18:08

Найкращий провайдер Інтернету у місті.

Швидкість стабільна.

Доступ до інтернету також стабільний.

Ремонтні роботи проводяться у ночі, що дуже зручно.

Завжди максимальна заявлена швидкість. (80 Мбіт/сек)

Микола , 09.12.2016 в 00:41

це повне кидало

боже який убогий провайдер кожного мiсяця немае вiд 3 до 5 днiв iнтернету!!плачу за 20мб получаю 13мб, пiнг вiд 120 до 800 щей скачками в iграх онлайн пiнг 600 телепорти!!!майже всi вихiднi iнтернет вiдсутнiй до служби пiдтримки дозвонитися важко!!системний адмiншстратори з знанями обслуговуваня мережi на рiвнi простого користувача позорище!!!!АЩЕ СУЧАСНI ТЕХНОЛОГII!!!!

Аноним , 30.11.2016 в 22:47