Отзывы об интернет провайдерах (Калуш)

Работа интернета

Работой очень довольный. Раньше у меня был интернет от Киевстара, работал очень плохо, постоянные сбои, а то еще хуже, мог вообще пропасть на несколько дней без объяснения.... Я это терпел 6 месяцев, потом решил сменить провайдера на КІМ.

Теперь все хорошо, скорость великолепная, без перебоев, работаю уже 12 месяцев и один раз только пропал инет во время грозы на 2 часа..... А так все в рамках. Работой доволен!

Vasiliy , 05 февраля в 14:52

Скорость хорошая, мне нравится. Но бывают сбои, пропадает иногда (может, проблема в свитче наверху дома)… Недавно тестил GeForce Now, но там потери 99,8%, а когда изучал подключения этого приложения, то нашёлся 1 сервер с потерями 80-99%. Провайдер говорит, что проблема в GFN, а поддержка GFN наоборот, но ничего, жду, проблему решают (кстати, это ещё бета-тест…).

Минус ещё такой — использование PPPoE, когда другие перешли на привязку по MAC, немного неудобно, даже после того, как поставил подключение на автозапуск.

Аноним , 29.09.2018 в 12:32

Плохой интернет .

Последнее время очень плохой интернет на все жалобы — ответ один ждите. Будем искать другого провайдера.

Борис , 13.06.2018 в 21:33

Добрий день! Ще ніколи не жалілась, тому не знаю куди про хамство Христини, яка працює в Калуші, написати. Моя реальна історія: Я хотіла підєднатись до інтернету і мені сказали чекати о 14годині 15.12 вдома. Я прочекала пів дня і ніхто не прийщов. Коли я їй передзвонила, то вона сказала, що прийдуть в суботу 16.12 о 9 годині. В суботу ніхто не прийшов і трубки не брав. Коли додзвонилась на номер 0347270110, то вони сказали, що в суботу вони ніколи не підєднують інтернет...Це Христина так насміхається і чужий час не цінує.Такого хамства я не сподівалась. І це серйозний провайдер???

Цікаво чи власник знає як Христина відганяє клієнтів???

Аноним , 16.12.2017 в 14:38

Хорошая компания, работники отзивчивые и культурные. хорошие специалисты, всегда придут на помощь, подскажут, научат, и даже просто поговорят.

ВОЛОДИМИР , 14.03.2017 в 00:12

нормальный

хороший интернет мне нравится, самй лучший интернет который у меня был, хорошая скорость и не пропадает, иногда бывают сбои

Катерина , 17.01.2017 в 15:46

Скорость норм(+-). Форс-мажёрные перерывы связи (погода :( иногда напряжны...

Всем — по апельсину и шоколадке!

Нет Груп — наш до мозга костей!

Але… інколи сутужно несухо й некомфортно довгими зимовими вечорами й ночерами із-за обривів: (

Швидкість «так тримати»!

Техпідтримка на зв’язку (правда, в другій годині ночі ще звонить не рискували)

Короче, все в ажурі!

З вдячністю, Нижній Струтин (це коло м.Рожнятів (в свою чергу біля м.Калуш))

Nix-oN , 13.01.2017 в 16:05

Я користувач провайдера Netgroup уже три роки (смт Брошнів-Осада, приватний сектор - оптоволоно). Практично нарікань немає. Але недавно читаю відгуки, і мене вразило, що жаліються на техслужбу. По-перше, Христинка,як я розумію, молода дівчинка – тільки освоюється на робочому місці. Дайте їй адаптуватись, всі ми колись починали, а досвід,на жаль, приходить тільки з часом. Так що відносіться один до одного з повагою. А по-друге, якщо техслужба в Калуші закінчила роботу, то всі питання вирішує техслужба Івано-Франківська, все дуже добре фахово організовано.

Звичайно є питання цінової політики. Між іншим, Інтернет провайдер Домонет в Києві проводить підключення по оптолінії в приватному секторі всього за 250 грн.

Поздоровляю всіх із святом Дмитра.

З повагою Б.Микола Васильович.

Микола Васильович , 07.11.2016 в 09:51

Заміна модема

Кому замінили модем пишіть число коли заміни?

І як пралює тепер все?

Інтернет не поганий але часто пропадає по невідомій причині!

oleggoran , 19.09.2016 в 16:24

Жахлива робота операторів

Обслуговування жахливе, оператор Христина вибиває під час розмови, тому що пояснити нічого не може, оператор Віталія обманює: при питанні чому немає інтернету, вона говорить, що техніки працюють на нашому будинку,а коли я сказала, що йду подивлюсь чи вони там працюють, вона відповіла, що зараз перевірить, виявилось, що вона і не знає де вони є, і як виявилось це вже конфіденційна інформація.

Аноним , 28.05.2016 в 13:09