Отзывы об интернет провайдерах (Сокаль)

компанія якій абсолютно на клієнта

Жах а не інтернет! мені вже цілий місяць підключають. інтернету як небуло то нема. в перший день прийшли протянули кабелі і пропали на 3 тижні. шукав видзвонював їх, відповідь одна-"до вас передзвонять наші спеціалісти-очікуйте"дальше було цікавіше. прийшли два парня років 20,придставившись зварщиками і настроювачами інтернету і почали здійснювати оперецію. інтернет я небачив, натомість з початку місяця сказали нажати кнопочку на роутері. нажав ... глухий номер нету нема... запідключення касу побрили 1200грн... дзвоню... приїде ремонтна бригада...пройшов тиждень... приходить перень років 22 каже у вас обрив на лінії. чекайте ремонтну бригаду. замкнутий круг. їду в центральний офіс. сміються з мене чекайте ремонтну бригаду. скільки її чекати?? [ЦЕНЗУРА] а не постачальник послуг. я аж немаю сили зними змагатись. категорично нерекомендую мати з ними у сокалі пишу вам від друзів. у яких вишу на компі уже 2 тиждень чекаю свого нету, як зарплати.

дядя Юра , 07.11.2014 в 17:07

Найгірший провайдер України.

Постійно вечерами починає пропадати інтернет , а як гроза на вулиці так нема його по три дні поки міняють щось там на кришах.Підтримка ніяка , у всьму винен тільки клієнт.Видно хлопці від відсутності конкуренції обнагліли повністю. Слава богу , що появився новий провайдер і скоро почне підключати клієнтів. Я буду першим хто перейде туди.

Павло , 02.11.2013 в 14:08

Интернет-провайдер "Укртелеком"

Хороший провайдер, пользуюсь уже 1,5 года. в начале были перебои но после обращения в службу поддержки проблемы исчезли. Скорость соответствует заявленной. Тарифы дороговато но меня устраивает 2 мб / с 50 грн. Рекомендую его.

Ярослав , 28.07.2013 в 13:29

Якщо були інші варіанти в нашому місті, з величезною радістю змінив би провайдера, а так доводиться мучитись!

Аноним , 10.06.2011 в 15:45

Поддержка плохая, постоянные обрывы, на все вопросы один ответ, такое впечатление, что клиенты во всём виноваты.

Аноним , 17.04.2011 в 18:59