Отзывы об интернет провайдерах (Стрый)

Укртелеком Динозавр

Интернет не стабильний.постоянно падает скорость.А я один подключен wifi!!! Думал кто-то покосился ко мне? Но нет, проверяю кто в сети постоянно.Вообще Укртелеком-ка провайдер в г. Стрий, Львов скачать обл. ОТСТОЙ!

Олег , 19 октября в 02:10

Найкращий провайдер у місті Стрий

Задоволений послугами провайдеру «Телелан». З конкурентноздатних тільки Укртелеком, хоча ціни й швидкість там не для українців. Телелан неймовірно вигідний по цінам та швидкість звісно ж висока. Не говорячи про постійне безперервне з'єднання з мережею інтернет. Тільки одного разу інтернет не працював — під час сильної грози.

Владислав , 13.05.2016 в 22:49

Не ТелеЛан а жах!!!

Телелан - самий жахливий провайдер - це не інтернет це спосіб нервуватись або заснути за компютером... надзвичайно низька щвидкість 24 мб/с майже завжди хоча б мала бути 100 чи хоч приблизно так..... раджу - навіть на розглядайте даного провайдера як варіант - будете жаліти як не один я......а компанії всеодно на клієнтів і покращення в швидкості швидше за все не буде - а грошики платити треба як за якісний інтернет...

Віталій , 01.05.2016 в 21:02

укртелеком

нормальный провайдер,в последнее время стабильный,хотя раньшет часто пропадал,но иногда скорость пропадает и не прогружает страницы.Цена относительно низкая,качество нормальное.Служба подддержки не всегда помогает,особенно в нашем регионе.

Евгений , 01.03.2014 в 19:50

Найкращий провайдер

Найкращий провайдер, хороші тарифи, багато статичних адресів, швидка технічна підтримка. Задоволений на 100%, рекомендую всім хто має можливість підключення до нього.

Mazi , 24.09.2013 в 00:31

Самий кращий оператор в м.Стрий.

Висока швидкість за цілком розумну ціну.

Хорошо служба підтримки.

Andrew , 22.03.2013 в 12:57

Нормальний пров

Абсолютно нормальний провайдер. З дуже непоганими тарифами та адекватною технічною підтримкою. Задоволений на 100%. В нашому місті кращого точно не знайти.

Денис , 03.03.2013 в 22:32

ТелеЛан

Вполне нормальный провайдер за свою цену(55 грн.-3 мб). Работает стабильно, без скачков.В ночное время суток может рости до 3,5-4 мб. Год назад увеличили скорость с 1 до 3 мб.В общем хороший провайдер за такие деньги.

Вася , 26.02.2013 в 01:07

Вони просто знущаются над кристувачем. Ріжуть порти по повному. Пріорітет 80,443 остальне 80кбіт і допобачення. Закачати торрент в 3-4 гіг може перетворитись в цілодобове прокляття.

Олександр , 04.12.2012 в 01:22

Дуже хороший провайдер (порівняно з іншими провайдерами у Стрию), скорість і пінг супер, думаю можливо ще збільшать скорість.

Назар , 02.07.2012 в 20:57