Отзывы об интернет провайдерах (Тернополь)

Качество

Досить не поганий провайдер

Є мижливіть підключити швидкість понаж 100мбіт/с

Багато різних тарифів, дешевих, що саме головне та якісних. Служба підтримки користувачів працює на «ура».

Аноним , 02.10.2018 в 18:02

TerNet

Хороший провайдер. За небольшую цену можно получить хорошую скорость, и при первом подключении акция — бесплатный интернет на 4 месяца. Рекомендую этого провайдера.

Сайт провайдера — http://ternet.com.ua/

Сергей , 20.12.2017 в 21:21

Ужасный интернет, служба поддержки ноль !!!

Интернет в лучшие дни 5-6 мБ/с, а в основном 2 мБ/с (при заявленной 24 мБ/с). При обращении в службу поддержки г Киев обещают, что все записали, но проверить подачу заявки невозможно. А пишут не все. Перезваниваешь на следующий день просишь прочитать заявку - половина нет. Вместо соединения со старшим соединяют с таким хе оператором. Все остальное закрытая информация. Почему не сделать доступ к просмотру своей заявке. Ответ не нравится откажитесь от Укртелекома. Слушаешь и становится смешно. Не советую подключаться если только есть возможность, то любой другой.

Сергей. , 17.08.2017 в 09:06

Останню недільку почали з'являтись обриви на пів хвилини/у, думаю зайду на 2ip гляну що тут...

Я з Рівного, провайдер Гігател.

А от що каже 2ip:

Откуда вы: Ukraine Украина, Тернополь

Ваш провайдер: BitterNet.

Я і не здивуюсь якщо ці конторки пов'язані.

Roman , 11.08.2017 в 13:05

Aljaska надає чудову швидкість інтернету, дуже задоволений провайдером. Користуюсь уже не пару років і рекомендую всім

Вова , 25.05.2017 в 02:48

провайдер так собі, монополісти

ip часто виявляються у блеклістах через що не працюють мережі доставки контенту (cdn).

не мають власного веб-сайту

Андрій , 21.11.2016 в 17:34

Проблеми

Заявлена швидкість 20 Мбіт/с. Після перезагрузки роутера ~15 Мбіт/с, а потім падає до паро сотень кілобіт в секунду. Наврядчи проблема в роутері.

Весела 16

Тарас Лабяк , 02.10.2016 в 02:04

В принципі все влаштовує окрім швидкості яка лише деколи відповідає заявленій. Служба підтримки допомагає але вирішуєш все сам методом гугління.

Аноним , 21.09.2016 в 16:44

В порівнянні з їх презентацією послуга протилежна: швидкість невелика та ще й непостійна, до оператора додзвонитися неможливо, а головне - ставлення до абонентів як у чфері обслуговування в часи брежніського застою. Одним словом, один з мінусом!!!

Галина , 14.08.2016 в 19:30

Один з найкращих інтернет провайдерів у Тернополі.

Користуюсь цим Інтернет провайдером уже більше чотирьох років. Підключенно два компʼютера і два телевізора (Smart TV), все працює чудово без тормозів.

Швидкість підключення відповідає заявленій у договорі (100 мб/с). Якість звʼязку відмінна без перебоїв.

Технічна підтримка працює цілодобово і виконує свої обовʼязки добре. Одного разу інтернет пропав біля 5-ої години ранку, додзвонився до технічної підтримки, вони вияснили що згорів порт на криші. Прийняли заявку, і сказали що зранку відправлять майстра щоб полагодити. І о чудо, в 8 прийшов майстер, і до пів девʼятої вже зробив інтернет. А так, аварійні ситуації виникали дуже рідко і оперативно вирішувались.

Юрій , 27.07.2016 в 10:22