Отзывы об интернет провайдерах (Тернополь)

Ланет Нетворк
Один з найкращих інтернет провайдерів у Тернополі.

Користуюсь цим Інтернет провайдером уже більше чотирьох років. Підключенно два компʼютера і два телевізора (Smart TV), все працює чудово без тормозів.

Швидкість підключення відповідає заявленій у договорі (100 мб/с). Якість звʼязку відмінна без перебоїв.

Технічна підтримка працює цілодобово і виконує свої обовʼязки добре. Одного разу інтернет пропав біля 5-ої години ранку, додзвонився до технічної підтримки, вони вияснили що згорів порт на криші. Прийняли заявку, і сказали що зранку відправлять майстра щоб полагодити. І о чудо, в 8 прийшов майстер, і до пів девʼятої вже зробив інтернет. А так, аварійні ситуації виникали дуже рідко і оперативно вирішувались.

хочу сказать большое спасибо компании Интертелеком, сейчас нахожусь в командировке в Тернопольской области, город Чортков, сигнал отличный и скорость тоже, причем киевстар 3джи здесь не ловит....рекомендую

Здравствуйте, Илья
Благодарим Вас за положительный отзыв о нашем 3G Интернете. Рады, что Вы довольны.
Приятного Вам пользования.

BitterNet

Гіршого провайдера не зустрічав. При першій можливості змінюю однозначно. Не раджу ні в село ні в місто!!!

BitterNet
Це жах а не провайдер!!!!! був би якийсь інший вибір - обирав би іншого провайдера! це 100%!!!!

Так, все по порядку:
1. Ставлення до абонентів. Цей пункт (я думаю зі мною всі погодяться) найважливіший (саме тому й пишу цей відгук, бо на сайті провайдера пункту «Відгуки» нема). Без матюків не описати їхнє ставлення. Інтернет є — дзвоніть і говоріть скільки хочете… Але! Як тільки інтернет пропадає — додзвонитися до президента легше, аніж до оператора Біттернету (на будь який номер).
2. Сам інтернет — залишає бажати кращого. Швидкість — вкрай нестабільна! Н-д, фільм (1.5Гб) з сайту, в якого немає обмеження швидкості скачування — качає 2год з копійками.
3. Обладнання. Ну тут скажу просто: воно все мейд ін чайна. Так що можете собі тільки ауявити яке те обладнання, його надійність і можливість працювати.
4. Монтери. Я як подивився як вони той інтернет проводять — страшно стало. Магістральні кабелі кидають також китайські тоненькі. Встановлюють на стовпи не натягуючи їх ЗОВСІМ! Кабелі провисають подекуди до самої землі (це при відстані між стовпами 70м)

Aljaska
10/10

Чудовий провайдер. Швидкість і сервіс на висоті.Співвідношення ціна/якісь чудова.В загальному оцінюю цього провайдера на 10/10.

Aljaska
Відмінний провайдер

Користуюсь провайдером Aljaska.net вже 3 рік. Дуже задоволений! Всім рекомндую, відмінний сервіс технічної підтримки.

Kyivstar GSM
Інтернет Київстар

Нормальний інтернет, Але є проблеми із швмдкістю при загрузці фільмів. Хотілося би щоб швидше грузились фільми і відео із ютуба з хорошою якістю тоді б в було все чудово.

IpMan
15.11.2015 в 22:17
г. Тернополь
Kyivstar GSM
Очень таки хорошо.

Пользуюсь этим провейдером уже давно и не думаю что буду менять. Скорость 14,26 Mбит/сек с меленькой погрешностю но за 90 ГРИВЕН !!! Перебоев как таковых не было и тех поддержка хорошая, может иногда зимой может пропасть но на часик-два. Кроме того на личный счет защитываются бонусы которые можно вывести на SIM карточку Киевстар\Диджус и использовать как деньги (Интернет, звонки, СМС). Тоесть платите вы не только за интернет но и за мобильный тоже.
В общем рекомендую !

Sasha
15.08.2015 в 20:16
г. Тернополь
Макснет

дуже плохой провайдер связатиси із службою підтримки дуже важко оператори хами і дуже наглі одного разу операторка мене послала.
А нащот скорості у мене підключино 100мбит/с а при перевірці у мене скорость передачі 87мбит/с скорость получения 87мбит/с але буває іще менше.

Укртелеком
Скорость

Работает стабильно, и постоянно!
Но мне ненравится соотношение цена/скорость!
Другие операторы предлагают за ту самую цену в несколько раз высшую скорость!