Отзывы об интернет провайдерах (Червоноград)

Те що потрібно

Я вже підключений до Грози цілих 10 років. За цей час бувало усяке) але саме головне що все є стабільним — Інтернет працює як і повинен працювати без перебоїв. Швидкість також на рівні. Телебаченням теж задоволений:) хоча рідко ним користуюсь.

Також підтримка хороша і завжди допоможе ще-й покаже якщо потрібно (Це — перевірено моїми товаришами та мною)

Моя думка така — На кожен товар є свій покупець.

Я обираю Грозу тому що тут мене все влаштовує.

Бачив кілька людей які дуже негативно відзивались і мені дуже цікаво звідки оце все ви берете?

Я розумію такі ситуації — коли підключені люди до інших провайдерів пишуть ось таке.

Але для чого говорити\писати те що взагалі і близько не так як воно є насправді.

P. S. Люди будьте Людьми!

Тарас , 24.09.2018 в 11:24

провайдер Ла Нет

Довольно хороший и бюджетный провайдер подойдет многим. С неплохим интернетом получаешь ТВ. Советую если нет денег на более дорогого провайдера.

Sergiy , 13.05.2017 в 21:26

Пользуюсь услугами провайдера «Ланет» больше двух лет. За этот период было всего несколько нюансов, в которых тут же помогла служба поддержки.

Аноним , 22.03.2017 в 16:55

Хорошее качество

В действительности приятно удивлен, за все время в 8месяцев проблем ни разу не было но, перед тем как устанавливать я спрашивал у знакомых, куда подключиться так как я не разбираюсь. Сейчас доволен. спасибо

Олег , 04.09.2016 в 21:24

класс

Користуюсь декілька років. Інтернет без перебоїв, помірні ціни, висока швидкість!

Вельми задоволений своїм вибором.

Roman , 17.02.2016 в 07:05

укртелеком

інтернет дуже поганий швидкість заявлена до 10 мбит а на загрузкі скорість показує до 500кб\с

а на speedtest показує 3 мб\с приходили ремонтувати казали на протязі дня збільшиться але нічого немінялося нерекомендую підключати цей інтернет

василь , 26.11.2015 в 15:18

Жах.

Гіршого провайдера ще не бачив, підтримці абсолютно пофіг на клієнтів. На всі проблеми вони відповідають: "У нас все ок, проблема з вашим компом.".

Швидкість просто "космічна" при заявлених 2мбіта скорість максимум 1мбіт.

Пінги настільки великі, що про онлайн ігри можна зразу забути.

Sima , 14.06.2015 в 16:25

у меня 10 мегабит пакет я уже 8 лет подключон к ланет скажу одно у меня ранше бил бужнет потом стал ланет сначала всьо било хорошо первий год ланета, но щас ето пздц... уже 2 месяц подряд постоянние глюки збои пинг то ещо всякие неплановие работи у них..

сначала скорость била 6-7 мб\с с торента ето нормально но щас уже два месяца как скорость 200-400 кб\с ето примерно 3-4 мегабита

И О ЧОм МОЖНО ГОВОРИТЬ ДАЛЬШЕ

werty , 14.05.2015 в 00:05

Советую данный провайдер т.к его легко пополнять, свободный доступ к данным. Скорость вполне хорошая как и цена которую плачу за данный тариф. Правда бывают иногда перебои с интернетом, но это очень редко.

Misha , 17.01.2015 в 00:56

На 7 з 10

Ціни дуже малннькі, заявлена швидкість нормальна але вона рідко буває повна. 12мбіт в мене максимум було 1.6 мега байта в сек. В середньому 1.2 мега байта.

З мінусів буває інтернет пропадає майже на добу. Так в мене пропав з ніч дето в 22:00 31.12.2014 на 01.01.2015 то включили в кінці 01.01

07.01.2015 зеову пропав не до кінця. Інтернет є но сторінку гугла відкриває 30-40 сек.

Я так ррзумію коли багато користувачів онлайн то все дуже тормозить в інфоуентрі.

Andrey , 07.01.2015 в 21:56